Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Хай альма-матер крилами зігріє,

Викладачі вимогливими будуть,

Нехай наука кличе і зоріє,

І виведе упевнено у люди!

Хай буде вам у добрий час дорога,

Цей перший крок з молитвою надії.

Благословення вам від долі й Бога,

І віри в себе, в світлі, добрі мрії!СТАРТУЄ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК


Знову кличе юнь за парти дзвінкоголосий вересневий дзвоник: стартує новий навчальний рік. У перший день осені і в Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського – одному з найпрестижніших педагогічних вищих навчальних закладів України - пройшли урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти. Відтепер нове поповнення нашого вишу впевнено торуватиме стежину у майбутнє, у таку важливу й потрібну професію. Попереду у юнаків і дівчат, які лише вчора здобули середню освіту, змістовні лекції, практичні, семінарські й лабораторні заняття, під час яких знаннями і вміннями з ними ділитимуться досвідчені педагоги, а ще упродовж навчання в університеті на студентство чекатиме цікаве дозвілля, спілкування з новими друзями, незабутні зустрічі…

Під час урочистості, яка традиційно відбувається на Фонтанній площі навчального закладу, зі святом привітали студентів Заслужений працівник освіти України, доктор педагогічних наук, академік Академії наук Вищої школи України, ректор Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського О.В. Шестопалюк, наставник академічної групи 2-А інституту філології й журналістики, старший викладач кафедри української літератури В.П. Крупка, переможниця загальноуніверситетського конкурсу «Співучий голос університету - 2012», естрадних конкурсів «ХХІ століття», «Переяславський дивограй», «Червона рута», Міжнародного конкурсу «Пісенний край», магістрант інституту педагогіки, психології і мистецтв А. Барановська, голова Ради студентського самоврядування інституту іноземних мов Ю. Івасенко, лауреат Міжнародного конкурсу вокалістів, магістрант інституту педагогіки, психології і мистецтв М. Овсянник. Від імені першокурсників на святковій лінійці виступила студентка інституту історії, етнології і права А. Остапець, а напутнім отчим словом благословив юнь на чудові звершення й успіхи батько першокурсника інституту математики, фізики і технологічної освіти, колишній випускник університету, представник учительської династії О.В. Бартюк. Посвяту в студенти вели асистент кафедри географії природничо-географічного факультету В.В.Канська та четвертокурсник інституту філології й журналістики В. Луков.
Хвилиною мовчання викладачі і студенти навчального закладу вшанували пам’ять співвітчизників, що полягли за свободу і незалежність нашої Батьківщини, віддали власне життя за майбутній мир і спокій в Україні. Першокурсники, котрі поповнили велику дружну родину Вінницького державного педагогічного, поклали квіти шани до пам’ятника Великому Сонцепоклоннику, чиє ім’я гордо носить університет.

Відеонарис

Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.
I курс природничо-географічного факультету


Репортаж - Ірина Федорчук

Фото - Ігор Дорохов

Відеокліп - Олександр Кузьминський

переглядів: 1