Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

18.08.2014 р.



ТВОРІТЬ, ЩОБ ЖИТИ У ВІЧНОСТІ, ЖИВІТЬ, ЩОБ ВІЧНІСТЬ ТВОРИТИ!

17 липня 2014 року в наш університет завітали гості – випускники фізико-математичного факультету, які здобули вищу освіту півстоліття тому. З тих пір ці люди, не покладаючи рук, сіяли розумне, добре, вічне у серцях юні, по-батьківськи вболіваючи за її майбутнє.

Час не стоїть на місці. З моменту, коли юнаки і дівчата влітку 1964-го отримали путівки в життя, відбулося чимало зовнішніх і внутрішніх змін і в функціонуванні альма-матер, яка щедро наділила їх найціннішим скарбом - знаннями.

Звичайно, колишнім випускникам було цікаво поринути споминами у вир своєї юності, та не менш інтригуючим виявилось їхнє спільне бажання дізнатись, чим і як живе навчальний заклад, де мають можливість отримувати фахові уміння й навички сучасні студенти.

Гості пройшлися територією студмістечка, тішилися тим, як гарно вона наразі виглядає. Разом із начальником відділу виховної роботи університету Л.С. Бровчак вони побували на Фонтанній площі, біля пам’ятника Великому Сонцепоклоннику, чиє ім’я носить навчальний заклад, в університетському храмі духовності – бібліотеці, почули багато цікавої інформації про те, як у Вінницькому педагогічному організовується дозвілля й культурний відпочинок студентства, як тут дбають про здоров’я й естетичне виховання молоді.




Відвідавши виставкову залу раритетних видань університету, що відкрилась у березні минулого навчального року, випускники залишили дуже зворушливий відгук: «Рідному університету від випускників 1964 року з найкращими побажаннями: творіть, щоб жити у вічності, живіть, щоб вічність творити!».

Проректор із науково-педагогічної роботи, доцент О.І. Криворучко провів високоповажних гостей до музейно-просвітницького центру університету, розповів про те, як співпрацює цей осередок духовності з широкими колами громадськості міста й області. Гості відвідали музей історії університету, виставкову залу етнографії Поділля, експозицію, що знайомить відвідувачів із життям і творчістю Михайла Коцюбинського.

У залі засідань ученої ради ВДПУ випускники 1964 року спілкувалися з ректором університету, професором О.В. Шестопалюком, згадували свої студентські роки, однокурсників, викладачів, засвідчили щиру подяку Вінницькому державному педагогічному університету імені Михайла Коцюбинського - одному з провідних науково-освітніх центрів України, кузні учительських кадрів Поділля, школі інтелігенції й інтелекту, що має вікову історію, а також бажали рідній альма-матер добра, миру, любові, нових успіхів і звершень.






Репортаж - Ірина Федорчук

Фото - Ігор Дорохов



переглядів: 1