Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

03.08.2014 р.
Літо – гаряча пора, адже саме зараз вчорашні випускники загальноосвітніх шкіл України обирають вищий навчальний заклад, у якому здобуватимуть вищу освіту.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського – один із найстаріших педагогічних ВНЗ Поділля, котрий зовсім недавно відсвяткував 100-річчя натхненної праці на ниві розумного, доброго, вічного, - всіляко дбає про те, аби знання і вміння сучасної молоді були конкурентоспроможними, якісними. Цьому сприяє і сучасна матеріально-технічна база вишу, і висококваліфікований професорсько-викладацький колектив, який навчає майбутніх фахівців.


З 11 липня 2014 року в університеті триває вступна кампанія, - зазначає перший проректор з науково-педагогічної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, доцент С.О. Гусєв. - Її особливістю є те, що значна кількість абітурієнтів подавали заяви про участь у конкурсному відборі в електронному варіанті (понад 3600 осіб – що майже в 4 рази більше, ніж минулого року; більше 70 – із Донецької, Луганської областей та АР Крим). Заяви у паперовій формі до приймальної комісії подали близько 3200 випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

Пройшли творчі конкурси на денну та заочну форми навчання за напрямами підготовки «Фізичне виховання», «Спорт», «Здоров’я людини», «Музичне мистецтво», «Журналістика». Нинішнього року вперше рівень власної усебічної теоретичної та практичної підготовки, знань, умінь і навичок у такому ж випробуванні демонстрували юнаки і дівчата, котрі бажають навчатись за напрямом «Технологічна освіта».

На сьогоднішній день рейтингові списки абітурієнтів формуються в Єдиній базі, тому особлива відповідальність лягає на операторів та технічних секретарів відбіркової комісії.
Перший абітурієнт ВДПУ у 2014 р. - Серпак Олександр з Хмельницької обл.

В університеті подбали про комфортні умови для абітурієнтів: у Приймальній комісії навчального закладу створено інформаційні стенди, обладнано місце перегляду рейтингового списку вступників до університету на ОКР «Бакалавр»; у фойє батьки і майбутні студенти мають можливість відпочити, переглянути відеопрезентації про життєдіяльність університету, залишити відгук про роботу Приймальної комісії.

Під час вступної кампанії нам неодноразово доводилося спілкуватися з абітурієнтами та їх батьками.


- Сьогодні моя донька, Ганна Вахрушева, котра мріяла навчатись в інституті педагогіки, психології і мистецтв за напрямом «Психологія», здає оригінали документів,- розповідає Галина Миколаївна Купренюк. - Вона є в списку рекомендованих до зарахування. Я всіляко підтримую вибір своєї дитини, хочу, аби вона гідно знайшла себе в житті.


Біля Приймальної комісії хвилюється Лілія Юрченко – випускниця Вінницької школи-гімназії №2:

- Дуже хочу навчатись у місті, де народилась. Мрію стати студенткою Вінницького педагогічного, аби відбутись як філолог, здобути гарні знання з мови.

Репортаж - Ірина Федорчук

Фото - Олександр Матвійчук, Микола Моклюкпереглядів: 1