Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

19.05.2014 р.

В ПЕДУНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ «РАДА»

У рамках нової PR-стратегії та напередодні оголошення щорічного конкурсу на участь у Програмі стажування у Верховній Раді України 2014–2015 рр. розпочато тур презентацій ГО «Ліга інтернів». Проведення таких заходів є одним із напрямків діяльності цього громадського об’єднання, що реалізується за підтримки Програми USAID «RADA»: підзвітність, відповідальність, демократичність». Презентаційна кампанія здійснюється з метою популяризації серед активної і творчої молоді 8-місячної Програми парламентського стажування. 19 травня 2014 року про можливість пройти парламентське стажування у центральних органах виконавчої влади України дізнавалися студенти й аспіранти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Такий захід був ініційований відділом виховної роботи та Радою студентського самоврядування педуніверситету.
Перед майбутніми вчителями виступили перший Надзвичайний і Повноважний Посол України в Російській Федерації, народний депутат України 1-го скликання, експерт Програми сприяння Парламенту, віце-президент Асоціації народних депутатів України Володимир Крижанівський, випускниця Програми стажування 2012-2013 рр., член громадської організації «Ліга інтернів», помічник-консультант народного депутата України Катерина Садохіна, інтерн Програми стажування у Верховній Раді України 2013-2014 рр. Дмитро Мельник. Вони розповіли молоді про історію Програми, яка діє вже 19-ий рік поспіль, конкурсний відбір, форми стажування, навчання та дозвілля інтернів. Юнаки й дівчата нашого навчального закладу дізналися, що на сьогоднішній день, пройшовши таке стажування, більше 1250 українських студентів, аспірантів та молодих політиків, серед яких були й випускники Вінницького педуніверситету, отримали нагоду працювати у різних парламентських комітетах і управліннях.

Молоді нашого навчального закладу теж запропоновано пройти таке стажування, яке сприятиме набуттю якiсно нових практичних знань, умiнь і навичок.Репортаж - А.Федоришена,
фахівець І категорії відділу виховної роботи

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1