Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

24.04.2014 р.
24 квітня 2014 року в мистецькому центрі університету відбувся вечір-реквієм «Чорнобиль – біль нашого серця». Організований захід відділом виховної роботи університету.

Ведучими вечора були викладач природничо-географічного факультету Вікторія Канська та четвертокурсник інституту філології й журналістики Віталій Луков. До програми заходу увійшли пісня «Чорнобривці» у виконанні Сергія Деруна, вірші, декламовані Мариною Сітарською, «Молитва», що звучала з вуст Ірини Сідорової, «Ноктюрн» Мікаела Таривердієва, презентований Тетяною Грінченко, Геннадієм Кудріним, Катериною Дроздовою.
Учасники заходу, приуроченого трагічним подіям 28-річної давнини, вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв страшної ядерної біди, що сталася в мальовничому українському містечку на березі ріки Прип’ять, згадали імена загиблих героїв Чорнобиля, котрі власним життям намагалися боронити своїх нащадків від згубної дії радіації.

Глибину і трагічність інформації про найбільшу в світі за всю історію ядерної енергетики катастрофу допомогли передати вдало підібрані до прозових і поетичних рядків твори Людвіга Ван Бетховена, тематичні фото- і відеосюжети, цитати зі Святого Письма.
Репортаж - Ірина Федорчук

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1