Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

14-15.04.2014 р.

ЖИТТЯ – ТЕАТР, А МИ У НІМ - АКТОРИ

Упродовж двох днів – 14-15 квітня 2014 року – в мистецькому центрі університету проходив театральний конкурс «Фестиваль експериментального студентського театру педуніверситету». Ініціювала новий захід культурно-масової діяльності Рада з виховної роботи нашого навчального закладу з метою популяризації театрального жанру та подальшого розвитку аматорських театральних колективів в інститутах, на факультеті, пошуку здібних акторів.

П’єси на досить цікаву й різноманітну тематику презентували загалу студенти і викладачі. У перший день фестивалю глядачі мали змогу стати учасниками подорожі радянським кінематографом - «Нові пригоди Шурика» (інститут філології й журналістики), побували на виставі за сценарієм іспанського драматурга Алехандро Касони «Дерева вмирають стоячи» (інститут іноземних мов), переглянули міщанську комедію за твором Івана Нечуя-Левицького «На Кожум’яках» (інститут фізичного виховання і спорту). На другий день шанувальники аматорського театрального мистецтва були свідками історії визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників, яку переповіли герої вистави «Далекий постріл» (інститут історії, етнології і права), насолоджувались інсценізацією «Купальські візерунки», що презентувала традиції обрядового свята Івана Купала (інститут педагогіки, психології і мистецтв), пробували фантазувати разом з акторами, що зіграли сценку «На фізматі тільки дівчата» (інститут математики, фізики і технологічної освіти), переживали й раділи разом з персонажами музичної комедії Андрія Тутишкіна «Весілля в Малинівці» (природничо-географічний факультет).
Вели Фестиваль Сергій Дерун і Валерія Заріцька. Невеличкі паузи в антрактах яскраво заповнили Олександр Ярошенко, Сергій Дерун, Аліна Барановська, Вікторія Керніцька, Ольга Кравчук.

Днями Рада з виховної роботи університету підведе підсумки Фестивалю й визначить переможців театрального конкурсу за окремими номінаціями. Оцінюватиме вона зміст і художній рівень сценарію, виконавську майстерність акторів, культуру виступів, оформлення сцени, оригінальність, креативність, просвітницьке спрямування запропонованого увазі глядачів драматичного твору


NEW! Відеонарис

Якщо Вы бачите цей надпис, це означає Ваш браузер не підтримує Flash технології.
Репортаж - Ірина Федорчук

Відеокліп - Олександр Кузьминський

Фото, відео - Ігор Дорохов

переглядів: 1