Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

19 - 21.02.201

Відповідно до наказу МОН України від 03 березня 2007 №177 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 березня 2007 року за №266/13533, та листа МОН України від 02.10.2013 №1/9-695 «Про проведення ХІІІ всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2014» з 19 до 21 лютого 2014 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді був проведений ХІІІ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2014».

Участь в ХІІІ Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт–2014» приймалаи учні (вихованці) загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, студенти, аспіранти вищих навчальних закладів.
Підчас проведення чемпіонату «Екософт–2014» було проведено відбір проектів для участі в Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів INFOMATRIX2014, який відбудеться 8-12 травня 2014 року у м. Бухаресті (Румунія).

Від нашого закладу учать приймали: Чорномаз Ірина Сергіївна, студентка Інституту математики, фізики і технологічної освіти, ОКР «Спеціаліст»(науковий керівник – к.п.н., старший викладач Кобися А.П.); Порицька Ірина Олександрівна, студентка Інституту філології й журналістики, ОКР «Спеціаліст» (науковий керівник – к.п.н., старший викладач Кобися А.П.); Токарчук Алла Олексіївна, студентка Інституту математики, фізики і технологічної освіти, ОКР «Спеціаліст»(науковий керівник – к.п.н., старший викладач Кобися А.П.); Максимчук Ірина Сергіївна, Нікітін Віктора Іванович, студенти Інституту математики, фізики і технологічної освіти, ОКР «Магістр» (наукові керівники – к.п.н., доцент Кадемія М.Ю., к.п.н., доцент Шевченко Л.С.); Литовченко Богдан Володимирович, студент Інституту математики, фізики і технологічної освіти, ОКР «Магістр» (науковий керівник – к.п.н., старший викладач Кобися В.М.).

Репортаж - Володимир Уманець

переглядів: 1