Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

03.03.2014 р.03 березня 2014 року в Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбувся велелюдний мітинг, присвячений подіям у Криму. Студенти прийшли з плакатами «Ні – війні!». Тривогою за майбутнє України та її територіальну цілісність були пройняті виступи учасників антивоєнної акції. Викладачі, працівники, аспіранти і студенти висловили своє негативне ставлення до вторгнення військ іншої держави на Кримський півострів і закликали до миру, спокою і єдності. Кожен наголошував, що викладачі і студенти сподіваються на мирне врегулювання конфлікту в Криму, висловлював вимогу до російського президента зупинити агресію, вивести збройні формування з української території.
У виступах прозвучали і заклики до консолідації в самому багатотисячному колективі педуніверситету, який має об’єднатися для виконання своїх основних завдань і реалізації місії навчального закладу в сучасних умовах. Студенти і викладачі відкритим голосуванням висловили довіру своєму ректорові – професору Шестопалюку Олександру Васильовичу.

переглядів: 1