Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

26.12.2013 р.НОВИЙ РІК У КОЛОБКА

26 грудня 2013 року на сцені мистецького центру нашого університету для дітей студентів і співробітників навчального закладу відбулося карнавальне шоу «Новий рік у Колобка». Маленькі глядачі переглянули казку, яку спеціально для них створили першокурсники групи АПП інституту педагогіки, психології і мистецтв разом із заступником директора з виховної роботи Н.О. Комарівською та головою ради студентського самоврядування ІППМ М. Бондаревою. Твір переміг у традиційному конкурсі, який має славну 27-річну історію і проводиться напередодні новорічних святкувань.

Дівчаток і хлоп’ят розважали веселий Колобок та його компанія. З кумедними казковими персонажами вони відгадували загадки, грали в сніжки, зустрічали Діда Мороза, визволяли з полону Снігуроньку, а потім розказували вірші, співали пісні, водили хороводи біля красуні-ялинки й отримали новорічні подарунки від профспілкової організації університету.
Враження

Дякуємо всім, хто організовував і проводив дитяче новорічне свято. Дуже сподобалося, що була задіяна велика кількість людей, жоден із малюків не залишився без уваги. Вразили й «герої», які постійно дарували посмішки дітям і відповідно створювали піднесений настрій. Позитивним є й те, що Дід Мороз знайшов час вислухати усіх, хто бажав розказати вірш чи заспівати, адже для дітей це так важливо. Гарними були й подарунки.

І. НІКОЛІНА, мама чотирирічного Назарчика


Свято пройшло гарно, весело. Багато було казкових героїв, тому практично кожній дитині приділялось багато уваги. Але малюкам хотілося ще й ще конкурсів і розваг.

С. КОЛНОГОЗЮК, мама п’ятирічної Софійки


Отримав масу задоволення від побаченого і вкотре зміг пересвідчитись у тому, що наші студенти талановиті. Було кумедно спостерігати за смішними білочками, зайчатами, казковими звірятами. На святі з «Новорічною піснею» Наталії Май охоче виступив мій син. Йому вже вдруге випала нагода співати на сцені навчального закладу, де працюють мама й тато.

В. ЄВТЄЄВ, батько семирічного ВалентинаРепортаж - Ірина Федорчук

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1