Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

5.12.2013 р.


ШАНС ВІДЧУТИ СЕБЕ МАЛЕНЬКИМИ ДІТЬМИ

Надворі і в календарі зима щойно розпочалась. Та в інституті педагогіки, психології і мистецтв цієї пори вже зачекались, бо і студенти, й викладачі давно мріяли про традиційне свято казки, яке має 27-річну історію. Цього разу було вирішено провести захід не в останні дні грудня, а трохи раніше, аби вибрати найкращу казку й запропонувати її малечі студентів і співробітників для перегляду під час університетського новорічного ранку.

5 грудня 2013 року на сцені мистецького центру навчального закладу першокурсники представили загалу дев’ять цікавих самобутніх творів, інсценізованих за сценаріями своїх однолітків та наставників академічних груп: «Вовк і семеро козенят», «Пригоди дівчинки Тасі», «Курочка Ряба», «Зимова казка», «Ріпка», «Червона шапочка», «Колобок», «Пригоди принцес», «Рукавичка». Оцінювали творчі здібності акторів-аматорів завідувач мистецького центру Олександр Біцюк, голова ради студентського самоврядування університету Марія Соколовська, голова ради студентського самоврядування інституту педагогіки, психології і мистецтв Майя Бондарева, голова студради гуртожитків Дмитро Клепацький, голова профспілки інституту педагогіки, психології і мистецтв Майя Гуменюк та пані Казка – Наталія Олійник. Власні думки з приводу того, яка ж казка краща, мали можливість висловити й маленькі глядачі, яких у той день зібралось у залі багатенько. Вони дуже уважно спостерігали за всім, що відбувалося на сцені, аплодували героям, підспівували їм, пританцьовували.

Усі, хто побував на святі, бачили, як старалися актори, переконалися, що нинішні першокурсники вміють створювати власні спецефекти, на які не завжди здатна й електронна апаратура, відчули дух єднання і дружби, що наповнює колектив під час спільних справ, дізналися, на що здатні уболівальники заради підтримки своєї команди.
Відеонарис

Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.


Зі справжнім святом, яке давно прописане в календарі ІППМ, після перегляду усіх представлених шедеврів привітала дружну родину інституту педагогіки, психології і мистецтв декан-директор Наталя Лазаренко. Вона зазначила:


- Глядачі з досвідом, які сьогодні завітали на свято, мали змогу помолодшати, бо на кілька годин перенеслися у дитинство. Глядачі маленькі, присутні в залі, казали, що їм теж дуже сподобались казки. З приємністю констатую, що ми маємо змогу насолоджуватися таким дивом щороку. Я знаю, як довго і як ретельно ви готувалися до того, аби свято відбулося, що головною Снігуркою у цей день є заступник директора з виховної роботи, Надія Комарівська. Нехай вона виходить на сцену. А ще буде справедливо, якщо поруч із нею стоятимуть наставники академічних груп, котрі працювали разом зі своїми студентами, аби показати загалу цікаві колективні творчі роботи. Хочу сказати спасибі Олександру Біцюку, Майї Бондаревій, Євгену Дідченку, завдяки старанням яких всі наші задуми вдалися. Добре, що на сцені були бджоли, ведмеді, лисиці, зайці…, бо разом із цими казковими персонажами ми отримали шанс відчути себе дітьми, бо вони подарували нам радість і світло. Упродовж кількох годин наші очі вбирали вашу юну красу. Дякую всім за те, що ви – справжні патріоти, педагоги, психологи, співаки і танцюристи. Молодці усі!


- Одна з запропонованих увазі глядачів казок незабаром буде презентована дітям студентів і співробітників на новорічному святі, яке заплановане на 26 грудня 2013 року, - розповідає голова ради студентського самоврядування інституту педагогіки, психології і мистецтв Майя Бондарева. - Яку з інсценізацій обрали, поки що таємниця. Отож, на усіх малят чекає сюрприз.Репортаж - Ірина Федорчук

Фото, графіка, анімація - Ігор Дорохов

переглядів: 1