Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

26.11.2013 р.

У форматі "2 в 1" пройшов конкурс краси в інституті математики, фізики і технологічної освіти, бо обирали тут не лише міс, а й містера. Вели захід Наталія Шевчук, Віталій Магдич, Діана Тютюнник, Володимир Павлишен. Вони імпровізували, жартували, задавали учасникам влучні запитання, аби виявити найдостойнішого, найкмітливішого, найдотепнішого, найталановитішого.

На сцені мистецького центру університету 26 листопада 2013 року про свої таланти заявили Іванна Стецюк, Олена Кирилюк, Анна Шевчук, Олена Романенко, Маргарита Кіщук, Ілона Пугач, Михайло Поперечний, Родіон Романенко, Денис Кононов, Дмитро Дяк і Дмитро Мартиненко. Експертами з жіночої краси та чоловічої мужності були викладачі інституту А.В. Іванчук та Н.С. Кравчук, голова профбюро ІМФТО Олена Пугач, переможці минулорічних конкурсів краси й мужності - Анастасія Гурьянова і Денис Додишев.
Найперше хлопці і дівчата презентували себе в образах героїв улюблених казок і мультиплікаційних фільмів, потім про них коротко розповіли ведучі і фотодобірки, спроектовані на мультимедійному екрані. А ще згодом глядачі змогли оцінити ерудицію конкурсантів під час інтелектуального випробування, побачити, як вони вміють імпровізувати, майструючи одяг із підручних матеріалів або зав’язуючи краватку. Та найоригінальніше учасникам конкурсу вдалося явити загалові свої творчі вміння в домашньому завданні «Відео-кліп». Аби описати враження й емоції, що вирували в залі серед глядачів під час перегляду, бракує слів, бо, як стверджував поет Микола Риленков, «здесь мало увидеть, здесь нужно всмотреться, чтоб ясной любовью наполнилось сердце». Деякі відео-сюжети учасників шоу могли б конкурувати з роботами маститих режисерів, бо й самі задуми, і їх втілення були цілком і цілком креативними. Чесно кажучи, багато хто в залі й не сподівався, що студенти ІМФТО на таке спроможні.


Відеонарис

Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.


Свято не було б святом без подарунків. Лотерея-анкета допомогла спонсорам заходу, косметичній компанії «Avon» виявити щасливчиків і вручити їм невеличкі пакуночки з призами. Але несподіванки на тому не закінчились. Проведення конкурсу співпало з днем народження заступника директора з виховної роботи інституту математики, фізики і технологічної освіти Д.І. Коломійця. На сцені мистецького центру ВДПУ голова ради студентського самоврядування ІМФТО Олена Пасіхова привітала Дмитра Івановича, побажала йому міцного здоров’я, щастя, талановитих студентів і вручила імениннику великий букет хризантем.

Поки учасники конкурсу готувалися до чергового випробування, глядачі мали змогу насолодитись чудовою музичною імпровізацією Миколи Коміссаренка, співом Олени Чернухо та виступом танцювального колективу «Жіноча логіка» під керівництвом Ігоря Цигвінцева.

Запам’яталося глядачам, як дружно, злагоджено, вміло виходили претенденти на звання найкращих в ІМФТО на фінал, граційно танцювали, якими чарівними були юнаки і юнки у вечірньому вбранні. Оцінюючи таланти й уміння конкурсантів, журі зважило всі «за» і «проти» й одноголосно вирішило, що найкреативнішими були Олена Кирилюк і Дмитро Дяк, найоригінальнішими – Ілона Пугач і Михайло Поперечний, найелегантнішими - Олена Романенко і Родіон Романенко, а найчарівнішою - Анна Шевчук. Володаркою звання «Міс глядацьких симпатій» стала Анна Шевчук (до речі, дівчину запросили на фотосесію до студії Катерини Дорфман); найсимпатичнішим серед сильної половини студентів ІМФТО, на думку глядачів, є Дмитро Мартиненко.

Коли ж справа дійшла до найголовнішого – визначення переможців конкурсу, спочатку назвали віце-міс і віце-містера інституту математики, фізики і технологічної освіти. Володарями таких номінацій стали Маргарита Кіщук і Дмитро Мартиненко. Звання ж щонайкращої з-поміж дівчат була удостоєна Іванна Стецюк, а найдостойнішим бути першим серед хлопців експерти визнали Дениса Кононова.

Іванна Стецюк та Денис Кононов

Репортаж - Ірина Федорчук

Фото - Ігор Дорохов

Відеокліп - Дарина Клоченок

переглядів: 1