Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

25.11.2013 р.


У понеділок, 25 листопада 2013 року, на сцені мистецького центру педуніверситету справжнє шоу «Красуня ІППМ - 2013» провів інститут педагогіки, психології і мистецтв. Шестеро прекрасних, розумних, кмітливих, талановитих дівчат представляли себе у різних образах. Дефілювали конкурсантки в українських льолях, босоніж, показали красу дівочого тіла під час виходу в купальниках, демонструючи при тому вміння вправлятися з м’ячами на підтримку футбольної команди України.

Цьогоріч до програми заходу увійшли нові й цікаві номінації, одна з яких - «Покажи себе - не забувай про інших!». Тож дівчата протягом цілого місяця займалися благодійністю, побували в різних закладах, де хто-небудь потребував допомоги, проводили волонтерську роботу, пропагували здоровий спосіб життя й дарували тепло своїх сердець навколишньому світові. Безпосередньо під час виступу на сцені красуні знайомили глядачів із новітніми технологіями, презентуючи їм «Відео-візитки», а наостанок дивували аудиторію вишуканими вечірніми сукнями.

Усю цю красу оцінювало журі, до складу котрого увійшли викладачі - П.В. Сарафанюк, В.О. Заїчко, М.В. Вацьо та студенти - Дмитро Клепацький і Йосип Машталяр, очолювані А.М. Киливником. Вони мали право виставляти оцінки від 0 до 5 балів. За умовами конкурсу, переможницею повинна була стати дівчина, яка у сумі набере найбільшу кількість балів. Однак свою перемогу отримала кожна учасниця, адже номінацій було шість, як і дівчат. Претендентки на звання найвродливішої отримали солодкі подарунки, квіти та цінні презенти від деканату інституту педагогіки, психології і мистецтв, косметичної фірми «АVON», фотостудії «DABL STUDIO», танцювальної студії «Шахіна», ради студентського самоврядування інституту, студради гуртожитку №1, яким ми неймовірно вдячні. Щирі слова хочемо адресувати й директору мистецького центру ВДПУ О.В. Біцюку за допомогу та підтримку у проведенні конкурсу.
Підготовка до шоу тривала цілий місяць, дівчата здружилися між собою, увесь час вболівали одна за одну. Коли ж переможницею стала Аліса Кучинська - учасниця під №2, студентка другого курсу групи ГПС, конкурсантки радо привітали її.

«Віце-Міс ІППМ» стала першокурсниця групи ВПМ Крістіна Квасовська, яка також отримала номінацію «Міс Вишуканість». За кількістю голосів глядацької зали номінацію «Міс Овації» виборола другокурсниця групи МХК Світлана Усенко. Номінацією «Міс Грація» журі нагородило першокурсницю групи ОДП Ярославу Пилипенко, «Міс елегантність» стала першокурсниця групи ЕПП Ірина Костюк, а другокурсниця групи МР Лілія Садовська здобула титул «Міс Чуйність».

Вітаємо дівчат з успішним виступом і бажаємо їм зажди бути на висоті!

Красуня інституту педагогіки, психології і мистецтв - Аліса Кучинська


Красуні інституту педагогіки, психології і мистецтв

Репортаж - М. Бондарева, студентка 5 курсу

Фото - Марина Гвяздовська, Ігор Дорохов

переглядів: 1