Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

15.11.2013 р.
АКРОБАТИЧНЕ ТРІО "БІНГО" - ТАЛАНТ ЩЕ ТОЙ!

15 листопада 2013 року під патронатом відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради у палаці мистецтв «Зоря» відбувся фінал нового загальноміського конкурсу «Студенти мають таланти». Ініціювали захід студентські ради вищих навчальних закладів, Молодіжна рада міста та паблік «Це Вінниця, друже!». Пошуки творчої молоді тривали в коледжах, технікумах, університетах, інститутах. Для вибіркових півфіналів кожен навчальний заклад підготував по три номери. На розсуд вимогливого журі були представлені 26 номерів: танцювальні, вокальні, акробатичні, навіть бітбоксери свій хист демонстрували. Начальник відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради Руслан Анфілов висловив пропозицію проводити такий конкурс у Вінниці щороку, аби творча молодь мала можливість демонструвати свої здібності і позмагатись за приз.

Оскільки охочих взяти участь у змаганні виявилось чимало, презентувалися таланти у двох відділеннях фінального шоу: о 15:00 та о 18:00 год. І хоч багато хто зі студентів вийшов на таку велику сцену вперше, доброзичливі вболівальники надали учасникам грандіозного шоу гідну підтримку й розділили радість їх виступу.

Переможця конкурсу обирали глядачі. Вони голосували за допомогою квитків, на яких після перегляду шоу вказували номер учасника, виступ якого запам’ятався і сподобався найбільше.

У другому відділенні фіналу конкурсу «Студенти мають таланти» перемогу та гран-прі у розмірі 5 тисяч гривень отримало акробатичне тріо «Бінго» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, до складу котрого увійшли Надія Котляр, Катерина Білоконь та Олена Каракуць.
Вітаємо дівчат із блискучим виступом і бажаємо їм подальших успіхів, неймовірно гарних танцювальних композицій, творчої наснаги, підкорення нових і нових спортивних вершин.


Від імені шанувальників таланту акробатичного тріо «Бінго» - Марія Соколовська,
голова ради студентського самоврядування університету

переглядів: 1