Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.


Справжній шквал позитивних емоцій знову подарував глядачам природничо-географічний. Цього разу на сцені мистецького центру Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського студенти провели конкурс «Красуня факультету-2013». Отож, 21 листопада 2013 року перед аудиторією дебютували Валентина Шибіцька, Вікторія Швець, Ольга Мельник, Мирослава Онищук, Юлія Бялік. Презентували дівчата власні таланти у кількох випробуваннях: в інтелектуальному поєдинку, під час змагання творчими вміннями, дефіле у вечірньому, а потім пляжному вбранні і навіть у весільних сукнях. За задумом організаторів, кожна з красунь розповідала про себе, ототожнюючи з певною порою року. І потрібно зауважити, що дівчатам це відмінно вдалося.

«Журили» учасниць конкурсу четвертокурсник природничо-географічного факультету Олег Антонюк, третьокурсниця, голова ради студентського самоврядування університету Марія Соколовська, асистент кафедри географії Вікторія Канська, декан природничо-географічного, доцент Леонід Стефанков та його заступник із виховної роботи, доцент Тетяна Дабіжук.

Увесь вечір ледь не втрачав свідомості від сліпучої краси конкурсанток ведучий Іван Лаган, але його завжди приводила до тями вірна подружка Людмила Тхор, котра стала переможницею минулорічного факультетського заходу такого ж формату. Від них, ведучих, присутні в залі дізналися й про існування жартівливої легенди щодо створення жінки.

Між виходами учасниць на сцену глядачі насолодились виступами факультетських танцювальних колективів «Жіноча логіка» (художній керівник – Ігор Цигвінцев), «Роза вітрів» (художній керівник – Вікторія Канська), котрі подарували аудиторії напрочуд вдалі хореографічні композиції «Амбрела», «Каперуш», «Лісапєт», «Російський танець». Зала з насолодою слухала пісню у виконанні Аліни Лебедич «Sweet dreams». Вперше на сцену рідного університету вийшов і вдало себе представив ансамбль «New style» під керівництвом першокурсниці інституту педагогіки, психології і мистецтв Наталі Ярковської із твором «Києве мій».

Зваживши всі важливі моменти конкурсу, журі розподілило номінації наступним чином: «І віце-міс» - Вікторія Швець, «ІІ віце-міс» - Юлія Бялік (до речі, Юля стала ще й володаркою титулу «Міс інтернет»), «Міс ніжність» - Вікторія Швець, «Міс глядацьких симпатій» - Ольга Мельник, «Міс Чарівність» - Мирослава Онищук. «Міс грація» - Валентина Шибіцька. Перемогу серед красунь природничо-географічного здобула Ольга Мельник.

Вітаємо дівчину з успішним виступом і зичимо їй якнайкраще представити факультет на загальноуніверситетському заході, що презентуватиме творчі таланти, чесноти і незрівнянну вроду подільських дівчат.
Відеонарис

Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.

Ольга Мельник - "Міс природничо-географічного факультету - 2014"


Ольга Мельник - "Міс природничо-географічного факультету - 2014" та "І віце-міс" - Вікторія Швець

Репортаж – Ірина Федорчук

Фото – Ігор Дорохов

Відеокліп – Володимир Канський

переглядів: 1