Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

XXV Вінницька всеукраїнська

наукова історико-краєзнавча конференція

11 – 12 жовтня на базі Вінницького державного педагогічного університету відбулась XXV, ювілейна, Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція, спільно організована інститутом історії, етнології і права, Департаментом інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Вінницької обласної державної адміністрації, Державним архівом Вінницької області та Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм. Для участі в роботі заходу подали матеріали понад сто авторів, серед них - польські і російські дослідники, понад тридцять учасників з інших регіонів країни.

Науковий краєзнавчий форум об’єднав знаних у світі та Україні вчених і тих, хто лише розпочинає краєзнавчу дослідницьку діяльність. З вітальними словами до учасників конференції звернулись в.о. ректора з навчально-педагогічної роботи, доцент О.І. Криворучко, начальник управління комунікацій із громадськістю Вінницької обласної адміністрації В.І. Лазаренко. Під час пленарного засідання з доповідями виступили декан-директор інституту історії, етнології і права, доцент Ю.А.Зінько, професор А.Л. Зінченко, професор А.Г. Філінюк, професор Б.З. Якимович, доцент А.В. Гудзевич, В.П. Півошенко. Плідно продовжилась робота на секційних засіданнях за напрямами: джерела та наукові дослідження подільського регіону, археологічні дослідження та давня історія краю, проблеми етнології Поділля, історичний поступ у добу середньовіччя, нового часу та сучасності. Окремі проблеми викликали активні дискусії, спонукали до активізації нових напрямів краєзнавчих досліджень.

Репортаж - заступник директора з наукової роботи А.Войнаровський

Фото - Олександр Кузьминський

переглядів: 1