Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

І ШУМИТЬ, І ГУДЕ… ТА Ж ТО ЯРМАРОК ІДЕ!

Народну культуру Поділля в контексті європейської спадщини презентував святковий ярмарок, що тривав в університеті 9 жовтня 2013 року. Цього разу дійство відбувалося в мистецькому центрі навчального закладу, а його учасники представили загалу і щедрі ужинки осені, й різноманітні творчі таланти. Тут можна було побачити розмаїття квіткових, овочевих, фруктових композицій, оцінити поетичні здібності самобутніх митців, помилуватися живописом, світлинами студентів і співробітників. Гостювали у майбутніх педагогів, охоче ділилися з молоддю знаннями й уміннями заслужені майстри народної творчості України Т.В. Войнаровська і Н.М. Шпак, народні майстри Вінниччини О.М. Крутих, Є.С. Чугунова, В.Л. Єрмакова, О.В Левенець.

Кожен ярмарчанин мав нагоду причаститися духовно, а ще міг скуштувати щось смачненьке із європейської кухні. А почастуватися було чим: пиріжками, варениками, картопляниками, канапками, круасанами, запашним короваєм, а ще стравою сезону – запашною гарбузовою кашею.

Під час другої частини свята відбувся концерт, до програми якого увійшли музичні та хореографічні номери, що знайомили аудиторію з культурою України, Білорусі, Англії, Франції, Ірландії. Вели його співробітник інституту педагогіки, психології і мистецтв Наталя Власюк та першокурсник Сергій Дерун.
Відеонарис

Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.

Підсумки роботи ярмаркових заходів підвела начальник відділу виховної роботи університету Л.С.Бровчак. Під гучні оплески глядачів вона викликала на сцену Т.М. Дабіжук, Д.М. Коломійця, У.О. Лешко, О.О. Петрова, Т.М. Чернишенко - заступників директорів інститутів та декана природничо-географічного факультету з виховної роботи - для вручення грамот за номінації «Майстри кулінарної страви», «Дари подільської природи», «Квіткова фантазія», «Мовчазна краса», «Подільський пейзаж», «Поділля в об’єктиві», «Я словом прославлю Поділля», «Презентація європейської країни в пісні», «Презентація європейської країни в танці», подякувала глядачам за увагу й виразила переконання, що свято вдалося.

На заході побували й психолог Вахнівської ЗОШ Липовецького району, випускниця інституту педагогіки, психології і мистецтв І.С. Бубела та педагог-організатор Н.А. Карпина. Вчителі мали за мету перейняти досвід проведення ярмарку, а заодно відвідали виставку «Як у хаті витинанка, то й добро стоїть на ганку», що наразі триває в навчально-науковій лабораторії з етнології Поділля. Їм дуже сподобалося те, як організовується дозвілля сучасних студентів.Репортаж - Ірина Федорчук

Відеокліп - Олександр Кузьминський

Фото, відео - Ігор Дорохов

переглядів: 1