Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

17 вересня 2013 року на території студмістечка педуніверситету відбувся мітинг, присвячений 149-й річниці з дня народження Михайла Коцюбинського.

Традиція збирати першокурсників у день народження Великого Сонцепоклонника, щоб ушанувати митця, була започаткована кілька років тому. Цього разу вели урочисте зібрання другокурсники інституту філології та журналістики Юлія Геть та Сергій Деянов.

Перед юнаками й дівчатами виступила старший викладач кафедри української літератури О.А. Пойда й розповіла про творче кредо митця, якого знає світ. Присутні мали нагоду почути авторський вірш старшого викладача кафедри журналістики В.В. Борецького, пройнялися мелодійністю й глибоким змістом пісні «Запитай» у виконанні п’ятикурсниці інституту філології та журналістики Аліни Григурко.

Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника Михайлу Коцюбинському.

Репортаж - Ірина Федорчук

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1