Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.


12 червня 2013 року в одній із навчальних аудиторій університету зібралося більше півсотні молодих людей, котрі прослухали курси позашкільної освіти за художньо-естетичним напрямом «Сучасна вишивка», «Виготовлення декоративних квітів». Упродовж 3 місяців юнаки і дівчата опановували премудрості мистецької спадщини, вивчаючи ази матеріало- та кольорознавства, основ композицій, основ традиційної вишивки. Своїми знаннями з ними ділилась кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри технологічної освіти, економіки і безпеки життєдіяльності І.В. Савчук.
Вітаючи слухачів із отриманням сертифікатів, керівник Центру довузівської підготовки О.Л. Коношевський зазначив, що будь-яке навчання передбачає результати. Позитивними є й підсумки наполегливої праці цих молодих людей, котрі вчились сучасної вишивки та мистецтва виготовлення декоративних квітів. Про це свідчить і виставка творчих робіт юнаків та дівчат, розміщена в Інституті математики, фізики і технологічної освіти. Її експонатами стали сотні вишивок нитками, бісером, стрічками, квіткові композиції, бутоньєрки, вітальні листівки, картини, панно... Крім того, багато робіт потрапили на презентацію, котра вже впродовж місяця триває в музейно-просвітницькому центрі педуніверситету.

- Ви – перший випуск слухачів Центру довузівської підготовки, які займались за художньо-естетичним напрямом, - звернулася до юнаків і дівчат Ірина Валеріївна Савчук. - Радію, що доля звела мене з такими обдарованими особистостями. Дякую усім за увагу, за те, що прийшли на курси, і сподіваюся, що це були перші ваші кроки у мистецтво. Звичайно, в житті трапляються різні моменти. Однак у важку хвилину ви можете взяти до рук вишивання, щоб заспокоїтись, впорядкувати думки, бо відпочинок – це лише зміна діяльності. Творчого вам натхнення, адже саме з творчості людина бере енергію. Завжди рада бачити вас в аудиторії, де ви вчились, надам необхідну консультацію.

Щирі слова вдячності викладачеві адресували й слухачі курсів:

- Хочемо подякувати за труд, терпіння, великий досвід, який Ви вміло нам передавали. (Тетяна Цмуз)

- Натрапила на оголошення про набір на курси випадково. Тепер не те, що не жалкую, я дуже вдячна долі за такий шанс. Потенціал у Вас, Ірино Валеріївно, невичерпний. Впевнена, що набори на курси будуть, бо знаю, що маєте гарні плани. Щиро зичу процвітання. (Юлія Магаляс)

- Математика – наука важка. А ми - в основному студенти інституту математики, фізики і технологічної освіти - на курсах із сучасної вишивки не лише вчились робити світ кращим, а й відпочивали душею. (Анна Бордзих)

- Дякуємо, що завжди знаходили правильні і цінні слова, від яких у нас не опускались руки, а хотілося опанувати художніми вміннями, набути відмінних практичних навичок. (Владислав Клєйманов)

-Завдяки Вам у нас усе виходило творчо! (Маргарита Козіцька)Отож, один із найбільших випусків курсів Центру довузівської підготовки, що нараховував аж 52 слухачів, відбувся. Тепер юнаки й дівчата робитимуть будення кращим, наповнюватимуть його новими відтінками й позитивними емоціями.


Репортаж - Ірина Федорчук

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1