Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

22.05.2013 р.


23 травня 2013 року відбувся випуск слухачів курсів із робітничої спеціальності «Агент з організації туризму». 15 студентів інституту історії, етнології і права впродовж 4 місяців вивчали дисципліни професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки, що включали туристичне краєзнавство, організацію туристичної діяльності, транспортних перевезень, основи технології обслуговування в індустрії розміщення, інформаційну обробку даних у туристичній галузі, географію туризму, проходили виробничу практику в туристичних агенціях «Альпін-тур», «Меркурій», побували на екскурсіях по місту, проведених професійними екскурсоводами. Крім того, юнаки та дівчата готували й захищали проекти з туристичних маршрутів, отримали багато корисних порад від начальника відділу у справах сім’ї, молоді та туризму Вінницької міської ради Р.А. Анфілова та директора муніципальної компанії «Подільський туристично-інформаційний центр» В.С. Мазурика, котрі співпрацювали з групою.
Свідоцтва про закінчення курсів із робітничої спеціальності вручив слухачам перший проректор із науково-педагогічної роботи, кандидат історичних наук, доцент. С.О. Гусєв. У вітальному слові він зазначив:

- Під час навчання в університеті ви отримуєте запитану на сьогоднішній день професію й відтепер можете бути керівниками туристичних агенцій, гідами-екскурсоводами, а отже, доноситимете отримані фахові знання до громадян. Вітаю вас від імені ректора університету, професора Шестопалюка О.В, котрий нинішнього навчального року ініціював низку новацій у навчальному закладі, зокрема й відкриття курсів робітничих професій. Було непросто втілити в реальність процедури організаційного характеру, але ми це зробили. З отриманням свідоцтва ваше навчання не закінчується. Цінуйте, розвивайте, примножуйте досвід. Впевнений, що своїми вміннями ви, історики, як ніхто інший, гарно рекламуватимете курси робітничої професії агента з організації туризму, що діють при Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

З гарною подією в житті слухачів курсів привітали декан-директор інституту історії, етнології і права, доцент Ю.А. Зінько, завідувач кафедри філософії, соціально-політичних дисциплін та етнології, професор О.А. Коляструк. Від імені групи №10 подякував керівництву університету за турботу про майбутнє молоді та куратору В.О. Гребеньовій Олександр Остаповець.Репортаж - Ірина Федорчук

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1