Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

17.05.2013 р.


15 – 26 травня 2013 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського на запрошення керівництва навчального закладу перебуває доктор Девід Пауел – професор Південносхідного університету штату Міссурі, м. Кейп Жирардо. У рамках програми офіційного візиту гість має прочитати лекції студентам інституту іноземних мов, побувати в школах нашого міста, щоб поспілкуватися з учителями-методистами.

15 травня в музейно-просвітницькому центрі ВДПУ доктор Д. Пауел прочитав лекцію для керівництва університету та викладачів інституту іноземних мов, під час котрої йшлося про впровадження в навчальний процес ВНЗ Web-blended лекцій, застосування комп’ютерних технологій для вивчення навчальних дисциплін студентами та школярами.
17 травня доктор Д. Пауел зустрівся з ректором університету, професором Шестопалюком О.В., деканом-директором інституту іноземних мов Ямчинською Т.І., викладачем інституту іноземних мов Кузьміною С.А. Вони дискутували про перспективи розвитку дистанційної освіти та співвикладання дисциплін українськими й американськими викладачами, обговорили наступні кроки у розвитку on-line освіти в Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського та Південносхідному університеті штату Міссурі.
Репортаж - Ірина Федорчук

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1