Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.

25.04.2013 р.«Геофак єднає!» – під таким гаслом нещодавно пройшов звітний концерт художньої самодіяльності природничо-географічного факультету. Потрібно зазначити, що до такої особливої події студенти й викладачі готуються впродовж цілого навчального року. Колективи, які вже склалися, підбирають репертуар, починається репетиційний процес, запалюються нові зірки й зірочки...

За висловами глядачів, звітний концерт 2012- 2013 навчального року вдався на всі 100! Надзвичайно гарними, проникливими та майстерними виглядали виступи вокалістів – Діани Рудакової, Оксани Лапченко та Олексія Ліщука. Режисерською знахідкою програми стало оголошення номерів у вигляді телемосту із різних куточків землі. Трьома танцями - «Гопак», «Орися», «Яблучко» - порадував публіку танцювальний колектив «Роза вітрів» (керівник - Вікторія Канська); хореографічний колектив Ради студентського самоврядування (керівник - Інна Буран) здивував аудиторію запальним індійським танцем. «Прокачав» усіх глядачів концерту гурт «ForRest», що виступив із піснями «Країна мрій» та «We Will Rock You» (солістка - Тетяна Лівчук, клавіші – Олег Ткачук, барабани – Анатолій Гаєвський, бас-гітара – Олександр Лівчук, соло-гітара – Юрій Мацюк). Як завжди, професійно і дуже віртуозно Володимир Канський виконав на баяні всесвітньо відоме танго «Кумпарсіта».
Ходять легенди про хор природничо-географічного факультету (керівник - Оксана Шпортун), бо ж він і найбільший в університеті, і репертуар має різноманітний - від української народної пісні до класики року, а тепер ще й затанцював.

Впродовж концертної програми були представлені і номери розмовного жанру: авторський вірш про кохання читав Олександр Педан; байку Петра Глазового декламували Олексій Немикін та Олексій Бабчинський, а Валентина Швець розповіла казку про колобка.Відрадно, що на факультеті цього року склалися два дуети - Анастасія Цуркан та Юлія Стегалюк, Анастасія Ткачова та Вадим Король, уперше вийшли на сцену та чудово виконали українську народну пісню «А мій милий вареничків хоче» учасники гурту «Весела компанія». Відкриттям звітного концерту став соліст хору та учасник одного з дуетів Вадим Король. Маємо надію, що його сценічна кар’єра буде вдалою.

Подібні заходи єднають викладачів і студентів факультету, заохочують до творчості, відкривають нові таланти. Так тримати, геофак!
Справжньою несподіванкою для глядачів став танець-жарт «Ось вам геостиль» у виконанні хору та всіх танцювальних колективів, у якому були задіяні близько 160 студентів факультету. Завершила концерт пісня «Вірте у себе завжди», автором слів якої є Вікторія Канська.


Вірте у себе завжди,

Впевнено йдіть до мети.

Вірте у правду, вірте у силу, вірте у дружбу,

Вона переможе завжди!


« Яблучко »

Індійський танець


Репортаж - Тетяна Дабіжук, заступник декана з виховної роботи

Сценарій та режисура - Ігор Цігвінцев

Видеокліп - Володимир Канський

Відео - Олександр Максименко

Фото - Марина Гвяздовська, Ігор Дорохов

переглядів: 1