Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.На календарі 27 березня. У цей день зустрічаються усі колишні студенти природничо-географічного. Прибувши до рідної альма-матер, вони обов’язково поринуть у приємні спогади, пройдуться аудиторіями й коридорами факультету, привітаються зі своїми викладачами та наставниками.

В мистецькому центрі навчального закладу по-особливому тепло вітали колишніх студентів, котрі закінчили університет 35, 30, 25, 20, 15, 10, 5 років тому. Надзвичайно приємно, що цього разу тут зібралося багато випускників 1983 та 1993 рр.
Для гостей святкового вечора силами студентів і співробітників природничо-географічного була підготовлена цікава програма. Розпочався концерт виступом найбільшого в університеті хору, що нараховує 120 осіб. Запальні танцювальні композиції глядачам продемонстрували хореографічний ансамбль факультету «Роза вітрів» (керівник – В.В. Канська) та колектив ради студентського самоврядування (керівник – четвертокурсниця І. Буран). Гості та студенти отримали справжню насолоду від почутих пісень у виконанні Діани Рудакової, Олексія Ліщука, вокально-інструментального ансамблю «For Rest».Тим, хто прибув на зустріч зі своєю юністю, було приємно поринути у спогади під час перегляду підготовлених до кожного з ювілейних випусків відеоматеріалів, що закарбували найкращі моменти студентського життя.

Програмну сторінку вечора «гортали» привітні ведучі - Вікторія та Володимир Канські. Невимушеною, по-домашньому теплою була атмосфера зустрічі. Випускники дякували викладачам, які вели їх барвистими стежками країни знань, і теж подарували усім нам кілька номерів художньої самодіяльності.

Приємно, що кожного 27 березня, незалежно від дня тижня чи погодних умов, на факультет приїжджають випускники і відчувають себе впродовж кількох годин спілкування звичайними студентами природничо-географічного, якими вони були роки й десятиріччя тому.


Репортаж - Марія Соколовська

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1