Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

20.03.2013 р.


Ось уже вдруге у місті над Бугом проходить фестиваль самодіяльної творчості молоді «Вінницька студентська весна». Стартував він 5 березня. Підведення підсумків та оголошення переможців відбудеться 19 травня, під час святкування у Вінниці Дня Європи.

Цього року команди змагатимуться за звання найкращої у п’яти номінаціях: «Спорт», «КВК», «Видовищна програма», «Дебати» та «Соціальний проект». Володаря гран-прі фестивалю визначатиме журі за загальною сумою балів, набраною у всіх етапах заходу.
Розпочались перегони 20 березня спортивним конкурсом, у якому взяли участь близько 200 студентів із 16 ВНЗ міста. Надзвичайно відрадно, що перемогу у номінації «Спорт» здобула команда Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. До речі, символом збірної цьогорічної студентської весни є українські мотиви, тому до Мегамолу ми прийшли у вишиванках.

- За кожну здобуту номінацію збірна отримує 1000 гривень, - розповідає директор команди КВН «Вінницькі Перці» Сергій Борзов, - а володарю гран-прі організатори фестивалю урочисто вручать 5000 грн.

Чекаємо усіх бажаючих 28 березня з 9.00 до 18.00 год. у галереї «Інтер-Шик» на «Дебатах», в яких візьмуть участь Олександр Федоришен, Олексій Циганков та Ігор Цигвінцев. А 2 квітня о 19.00 год. у Будинку Офіцерів, дорогі студенти, у нас КВН. За білетами звертайтеся до голів студради ваших інститутів. Отож, ВДПУ, вболіваймо за наших!


Репортаж - М. Ільницька, студентка 4 курсу ІППМ

переглядів: 1