Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.


Кажуть, що є два найщасливіших моменти у житті студента: перший коли він дізнається про вступ до вищого навчального закладу, а другий - коли отримує диплом. Між цими подіями існує багато інших приємних заходів. Одним із таких на природничо-географічному є «Екватор» - досить важливе свято, що означає середину навчання в університеті, особливе для кожного студента нашого факультету.

Нинішнього року, як завжди, на початку другого семестру всі студенти 3 курсу та їхні наставники святкували «Екватор». Організувала захід група ІІІ АГБ з наставником Оксаною Миколаївною Вальчук-Оркушею.

У ході свята кожна з шести груп презентувала вітання однокурсникам, проводилися цікаві конкурси, розваги. Чекали на учасників і сюрпризи, а ще ми переглянули відеопрезентації про два з половиною роки навчання на факультеті, навчально-польові практики, студентське життя. Потім традиційно Нептун перевів весь курс через «екватор» у вигляді стрічки, зичив усім нових успіхів та змістовного дозвілля.З успішним подоланням п'яти екзаменаційних сесій привітав студентів і декан факультету Л.І. Стефанков, він побажав дівчатам скоріше вийти заміж, а хлопцям закохатися. Всі вихованці природничо-географічного обіцяли виконати наказ.

Далі винуватців свята чекала гучна дискотека, супроводжувана піднесеним настрієм.


Репортаж - Г. Мельник, студентка 3 курсу природничо-географічного факультету

переглядів: 1