Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

14.02.2013 р.


ЗАХОПЛЕННЯ ТАНЦЕМ СТОЛІТЬ

І знову в університеті свято. Цього разу - Студентський бал, учасниками якого стали 35 пар кращих із кращих молодих людей, котрі відмінно навчаються, активні в громадській, спортивній, культурно-масовій роботі. Ведучими рауту мали за честь бути переможці минулорічного заходу - студенти інституту педагогіки, психології і мистецтв Майя Ільніцька та Віктор Чайка.

З урочистістю, що співпала із Днем закоханих, юнь привітав депутат Вінницької міської ради, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та туризму Вінницької міської ради Р.А. Анфілов. Він побажав студентам Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського веселого настрою, гарних почуттів і передав їм від міського голови, В.Б. Гройсмана, великий триповерховий торт- подарунок.

Крім того, Руслан Анатолійович розповів, що 5 кращих пар, обраних журі під час вечора, будуть запрошені на щорічний студентський бал міського голови, що пройде 1 березня 2013 року. Танцювальні майстер-класи для всіх охочих напередодні заходу обіцяє провести танцювальний колектив «Грація». Музичну атмосферу свята створюватиме камерний оркестр «Арката».

Упродовж кількох годин юнаки й дівчата випробовували свої практичні вміння, коли кружляли у вальсі, фокстроті, польці, жартували, смакували тортом ...

Кращі пари студентського балу ВДПУ визначило журі, до складу котрого увійшли Інна Буран, Людмила Грушко, Марина Черкасова, Марія Сірант, Вероніка Українець, Дарина Клоченок, Марія Коберська. Щасливчиками стали номери 4, 16, 7, 26, 20, 5. Від ректорату та профспілки університету усі вони отримали в дарунок наручні годинники. Королем і королевою рауту обрані Олег Антонюк і Наталія Андрійчук - студенти природничо-географічного факультету.


Якщо Ви бачите цей текст, це означає що Ваш браузер не підтримує Flash-технології.


Репортаж - Ірина Федорчук

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1