Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

25.12.2012 р.МАЛЮКАМ У ДАРУНОК - КАЗОЧКА Й ВЕСЕЛИХ РОЗВАГ В’ЯЗОЧКА

У передноворічні дні на гостину до казкових героїв завітали діти студентів і співробітників ВДПУ. За доброю традицією, котрій уже багато років, профспілка навчального закладу організовує такі заходи спільно з акторами Вінницького обласного академічного театру ляльок "Золотий ключик". 25 грудня 2012 року хлопчики й дівчатка мали можливість переглянути виставу "Веселий маскарад". Далі впродовж новорічної розваги "Карлсон збирає друзів" на них чекали веселі конкурси й забави від персонажів казки Астрід Ліндгрен - витівника Карлсона й тітоньки Фрекен Бок.Потрібно зазначити, що аудиторія шанувальників казки і творчості Діда Мороза та Снігуроньки помолодшала: вік зайченят, білочок, лисенят, сніжинок та інших казкових героїв, котрі витанцьовували на сцені мистецького центру, - від 2 до 10 років. Манюні, кумедні, безпосередні і дуже цікаві, вони настільки впевнено походжали посеред загалу, певно, уявляючи й себе в ролі ведучих.

Біля університетської ялинки малюки водили хороводи, фотографувалися на згадку, отримали солодкі подарунки, іграшки, а їхні татусі й матусі, бабусі і дідусі - гарний настрій і купу позитивних емоцій.Текст – Ірина Федорчук

Фото – Ігор Дорохов

переглядів: 1