Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

15.11.2012 р.


Універсальну формулу, як перезнайомити та здружити між собою викладачів і студентів різних інститутів, винайшла Рада студентського самоврядування ВДПУ, ініціювавши проведення КВН-поєдинку між педагогами нинішніми й педагогами майбутніми. А спрацьовує закономірність лише тоді, коли люди беруться за спільну цікаву справу.

Не перебільшу, коли скажу, що такої великої кількості уболівальників до 15 листопада 2012 року актова зала мистецького центру нашого навчального закладу вже давненько не збирала. Цього дня тут не було де й голці упасти. Величезна аудиторія прийшла привітати один одного з Міжнародним днем студента, а також підтримати учасників КВНу "Викладачі VS Студенти".

Перед початком веселої баталії студентство ВДПУ зі святом привітав ректорат, профспілкова організація, рада студентського самоврядування нашого навчального закладу, кращим із кращих майбутніх учителів були вручені грамоти й подяки.

Звертаючись до молоді, перший проректор із науково-педагогічної роботи, кандидат історичних наук, доцент Сергій Олексійович Гусєв зазначив:

- Бажаю, щоб сьогоднішні студенти були націлені на навчання, веселі, здорові, енергійні, мали гарну життєву перспективу!

Після урочистої церемонії помірятися кмітливістю, вмінням жартувати, виходити з неординарних ситуацій між собою взялися "Збірна педу", до складу якої увійшли студенти Віктор Вітюк (капітан команди), Марія Бахур, Олександр Точенюк, Ярослав Чакир, Руслан Подолян, та "Перша сотка", укомплектувати котру вдалося завдяки викладачам - Володимиру Гаркушевському (капітан команди), Тетяні Дабіжук, Оресту Андрійцеву, Аліні Воєводі, Олександру Мудраку, Оксані Шпортун, Віктору Романенку.

Змагалися команди у кількох цікавих конкурсах: візитці - "Круто ти попав... Ти - студент!", розминці, капітанському турнірові - лабораторній роботі "Наукові основи молодіжної туси", а також у домашньому завданні на тему: "Студенти сьогодні й завтра".
Звичайно, студентам-уболівальникам дуже цікаво було побачити на сцені своїх наставників, чути від них не лише лекції, поради, нотації, а й жарти, оцінити ерудицію педагогів, іскрометний гумор. Потрібно зауважити, що з усіма завданнями викладачі впоралися якнайкраще: пригадали, як були абітурієнтами, як вступили до вишу, у колгосп на яблука їздили, селились у гуртожиток, освідчувались у коханні... Ні на крок не відставали від педагогів і майбутні учителі. Впевнена, що вони IQ від ICQ відрізнити можутьі за словом у карман не полізуть.

"Журили" КВН-івців голова профспілки Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Микола Баюрко, начальник відділу виховної роботи ВДПУ Людмила Бровчак, завідувач педагогічною практикою Любов Надкернична, колишній гравець команди КВН інституту фізичного виховання і спорту Олександр Вихованець, ексголова Ради студентського самоврядування педуніверситету Марія Кузь.

На розігріві у команд були артисти педуніверситету - володарка університетського титулу "Співучий голос університету - 2012" Аліна Барановська, Максим Овсяник, Діана Рудакова, Микола Коміссаренко, Дмитро Леонов та Олександр Гуринський. Справжній шквал оплесків зібрав гість університету, людина-оркестр, бітбоксер Володимир Кубіс, котрого запросив на свято витівник-ведучий КВН - другокурсник природничо-географічного факультету Ігор Цигвінцев.

Відірвалась по повній і таки вирвалась уперед із рахунком 39,8:38,8 студентська братія. Вона й отримала в нагороду спеціальний кубок.

Наостанок учасники обох команд тиснули один одному руки, фотографувались на згадку і, сподіваємося, щиро потоваришували між собою за винайденою Радою студентського самоврядування педуніверситету формулою. А ще здогадуємося, що після закінчення конкурсу вони чаювали, солодкими призами смакували, довго-довго від своїх витівок сценічних за животи трималися і вже почали мріяти про нову зустріч на сцені.
Команда-переможець - студенти Віктор Вітюк (капітан команди), Марія Бахур, Олександр Точенюк, Ярослав Чакир, Руслан ПодолянІрина Федорчук

Фоторепортаж - Ігор Дорохов