Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.Відкриття нового спортзалу "АТЛАНТ"8 листопада 2012 року на природничо-географічному факультеті відбулося відкриття спортивно-атлетичної зали для хлопців. Відтепер на 6-му поверсі гуртожитку №4-Б проводитиметься тренувальний процес для усіх охочих отримати більше можливостей, щоб зміцнити своє здоров'я й займатися улюбленими видами спорту.

Право перерізати червону стрічку було надане заступнику декана природничо-географічного факультету Т.М. Дабіжук та старшому викладачеві кафедри географії В.С. Канському.

Під час відкриття спортивної зали "Атлант" тривала цікава конкурсна програма, у якості призів переможці отримали вітаміни та гематоген.
На урочистому заході заступник декана природничо-географічного факультету з виховної роботи Т.М. Дабіжук висловила побажання,щоб така визначна подія стала поштовхом до появи в нашому навчальному закладі нових спортивних зірок, які прославлятимуть свою альма-матер, Вінницю та область на університетській, всеукраїнській і міжнародній арені.
М. Соколовська, голова ради студентського самоврядування
природничо-географічного факультету