Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

5.10.2012 р.

Святкування 100-річного ювілею університету в інституті фізичного виховання і спорту5 жовтня 2012 року в інституті фізичного виховання і спорту мов відбулись урочистості з нагоди сторіччя Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. На це зібрання, крім представників професорсько-викладацького складу і студентів інституту, були запрошені випускники різних років навчання. З привітальним словом виступив директор інституту Володимир Леонтійович Яковлів. Проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, професор Ірина Євгеніївна Руснак вручила нагороди окремим працівникам інституту за їх сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку висококваліфікованих педагогічних кадрів і з нагоди 100-річчя від дня заснування навчального закладу.

Присутнім було запропоновано перегляд слайдів з історичними фотодокументами старих приміщень університету, портретів видатних особистостей ВНЗ й інституту.

Приємно, що на зустрічі виступив доцент Олександр Олексійович Глушак - перший декан факультету фізичного виховання. Своїми теплими спогадами із колегаи ділились Василь Васильович Бездухов - заслужений працівник соціальної сфери України, представник першого випуску факультету (1959 р.); Юрій Степанович Антіпов – пенсіонер, заслужений працівник фізичної культури і спорту України; Сергій Андрійович Глухенький – голова обласної організації Червоного хреста, Іван Романович Лозовський – почесний майстер спорту, голова обласної спілки журналістів; Сергій Станіславович Краєвський – голова комітету з фізичної культури і спорту Вінницької міської ради; Георгій Георгійович Самков – голова обласної ради ветеранів спорту, Володимир Анатолійович Волошин – голова Ямпільської районної державної адміністрації; Ганна Сергіївна Балабанова і Сергій Володимирович Чернявський – призери Олімпійських ігор та багато інших.

Від дирекції інституту всім присутнім випускникам було вручено подяку за багаторічну і плідну працю, досягнення високих результатів після закінчення навчального закладу і з побажанням у подальшому досягати нових успіхів, гідно нести звання випускника Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та здійснення всіх мрій.

Згодом всі присутні взяли участь в основних урочистостях ювілею, які було проведено в мистецькому центрі університету. Тут викладачі і випускники інституту фізвиховання і спорту мали змогу зустрітися з випускниками інших інститутів, поспілкуватись із ректором 1969 – 1976 років, Іваном Павловичем Грущенком. Гучними оплесками сприйняли вітання Олександра Васильовича Шестопалюка - ректора, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України. Зі щирим словом і подарунками на ювілей прибули Міністр економічного розвитку і торгівлі України, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, керівники Вінницької обласної ради, Вінницької облдержадміністрації, міської ради, інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПНУ, управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, Вінницької обласної організації профспілок працівників освіти і науки, Вінницького національного технічного і медичного університетів.

Продовжив урочистості чудовий святковий концерт.


Георгій Самков – голова обласної ради ветеранів спорту