Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!30 жовтня 2012 року своє славне 50-ліття відзначає проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат історичних наук, доцент О.І. Криворучко.


Колектив викладачів і студентів Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського щиро вітає Олександра Івановича з ювілеєм і зичить йому життєвого оптимізму, творчого ентузіазму, невичерпної енергії, прихильності долі, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і задумів, злагоди та всіляких гараздів, аби підгрунтям щастя і плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце, сповнене любові, щирі почуття й натхненна думка.

Нехай дружні віншування додають іменинникові життєвої наснаги, а людська шана засвідчує вдячність за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.