Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

3 вересня 2012 року на фонтанній площі Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського пройшла святкова лінійка з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти.


Юнаків і дівчат, котрі нинішнього року вступили до навчального закладу, зі знаменною подією в житті привітали Заслужений працівник освіти України, переможець обласного конкурсу «Людина року» в номінації «Діяч науки», доктор педагогічних наук, академік Академії наук Вищої школи України, ректор Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, професор О.В. Шестопалюк, декан-директор інституту фізичного виховання і спорту, доцент В. Л. Яковлів, наставник академічної групи інституту природничо-географічного факультету, кандидат географічних наук, старший викладач Г.В. Чернова, мати першокурсниці інституту педагогіки, психології і мистецтв В.І. Батюк.

Поповнення студентської родини ВДПУ хлібом-сіллю зустріли й старшокурсники. З напутнім словом до своїх молодших друзів звернулася студентка 4 курсу інституту математики, фізики і технологічної освіти К. Ящук й побажала їм успіхів у навчанні, веселих буднів і легких сесій.

Як і годиться, на святі лунали запальні українські пісні. Їх подарували першокурсникам Народний фольклорний ансамбль університету «Щедрик» (художній керівник - Заслужений працівник культури і мистецтв України, доцент М.В. Вацьо), а також переможниця загальноуніверситетського конкурсу «Співучий голос університету - 2012» А. Барановська.

Із щирою подякою батькам, з урочистою обіцянкою викладачам дослухатися до їхніх настанов і мудрих порад, відмінно навчатися виступила студентка 1 курсу Інституту філології та журналістики О. Шаповал.

За традицією, першокурсники поклали квіти до пам’ятника Великому Сонцепоклоннику, чиє ім’я носить університет. А ще вони прийняли від своїх старших друзів запашний коровай, скуштувати який мали можливість у студентському кафе після святкової лінійки.Текст - Ірина Федорчук
Фоторепортаж - Ігор Дорохов
Відео - Олександр Коробчинський