Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

2 квітня 2012 року в актовій залі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся чемпіонат КВН, учасниками якого стали чотири команди: «Стиляги» (природничо-географічний факультет), «Нас не догонят» (інститут фізичного виховання і спорту), «Просто так» (інститут історії, етнології та права), «Чорний по білому» (інститут філології й журналістики), котрі змагалися в конкурсах «Візитка», «Розминка» й «Домашнє завдання». Загальна тема гри - «Студенти на Євро - 2012».


Команда КВК «Нас не догонят» (ІФВС)
Переможець команда «Нас не догонят»

За підсумками змагань переможцем стала команда «Нас не догонят» (ІФВС), профком університету нагородив її спеціальним кубком. Не залишились поза увагою й інші учасники чемпіонату, вони отримали солодкі подарунки від директора їдальні університету, І.В. Крижака.
Відеосюжети


Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.Текст – Ольга Нетребська

Фото, відеорепортаж – Ігор Дорохов

Відеоклип – Сергій Слободяник