Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Дорогі наші жінки!

Прийміть найширіші вітання
з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня.
Бажаємо Вам осяйного щастя, доброго здоров'я, любові,
блаполуччя і нових успіхів у праці і навчанні.

Ректорат, профком





За сприяння ректорату, профспілки, відділу виховної роботи ВДПУ 6 березня 2012 року в актовій залі університету пройшли святкування з нагоди Міжнародного жіночого дня. До віночка вітань та найщиріших емоційних побажань жінці, матері, берегині життя під час концертної програми гармонійно вплелися виступ танцювального колективу ІФЖ "Україночка", твори вітчизняних та зарубіжних авторів у виконанні Олександра Остаповця, Діани Рудакової, Світлани Грось, Олександра Буги, Наталі Попович, Олексія Ліщука, Оксани Лапченко, Вікторії Підпалої, Наталі Чернюк, Аліни Барновської та Миколи Коміссаренка у супроводі гурту "Подих світла".

Тисячоліття світової історії осяяні мудрістю, ніжністю, чарівністю жінки. Завдяки її життєвій силі, насназі та довготерпінню продовжується рід людський на землі. На жіночій мудрості, силі та терпінні тримається світ. Щедрість її душі зігріває, сила духу захоплює, а краса вселяє віру в завтрашній день. Тож бодай і надалі свята й будні прекрасної половини людства повняться щирими почуттями любові, глибокої вдячності й безмежної поваги, хай множиться щастям життя!



Текст - Ірина Федорчук
Фоторепортаж - Ігор Дорохов