Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

15.02.2012 p.


15 лютого 2012 року в нашому навчальному закладі знову відбувся студентський бал, організований відділом виховної роботи ВДПУ.

У холі навчального корпусу №3 зібралися 112 найуспішніших у навчанні, найталановитіших, найактивніших молодих людей, які нині здобувають фахову освіту у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Програма заходу, ведучими котрого були культорганізатор відділу виховної роботи ВДПУ Л. Задворняк та третьокурсник інституту фізичного виховання і спорту П. Маринчук, складалася не лише з танцювальних композицій, а й з цікавих ігор, розваг, конкурсів. Присутні мали можливість насолодитись неймовірною атмосферою свята: вальсували, веселились, ділились один з одним енергією й запалом...

Від імені вінницького міського голови привітав студентів ВДПУ зі святом і вручив їм солодкий дарунок депутат міської ради, начальник відділу у справах молоді та туризму Р.А. Анфілов. Він побажав молоді гарних успіхів, веселого дозвілля й повідомив:

- Цьогорічний (а це вже п’ятий) студентський бал вінницького міського голови має бути особливим: Володимир Гройсман і муніципальна компанія «Тур-центр Подільський» подарують найкращій танцювальній парі ювілейного заходу подорож до міста Відень.

Учасники університетського свята обрали 5 пар, котрі 1 березня представлятимуть наш навчальний заклад на балу вінницького міського голови. Найбільшу кількість голосів - 14 - отримали А. Курлянцева й О.Семенюк, 12 голосів - Р.Подолян та К. Саніна, 10 - М.Ільніцька і В.Чайка, по 9 голосів - Н.Попович та Є Волосюк, М. Глушкова і Є. Цебрій. Від імені ректора університету О.В.Шестопалюка кращим танцювальним парам були вручені годинники.

За рішенням журі заходу, до складу якого увійшли методист виховного відділу університету Н.О. Севостьянова, практичні психологи відділу виховної роботи Т.Р. Браніцька, Т.Д. Тертична та краща танцювальна пара минулорічного заходу - О. Чернілевська й Ю. Огньов, право називатися Королем і Королевою студентського балу ВДПУ 2012 року вибороли третьокурсники інституту педагогіки, психології й мистецтв Майя Ільніцька та Віктор Чайка.Кращі пари студентського балу ВДПУ 2012 року
Текст - Ірина Федорчук
Фоторепортаж - Ігор Дорохов