Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

12 - 26 грудня 2011 p.


РАЗОМ МИ ЗРОБИМО ЗНАЧНО БІЛЬШЕ!

Соціальні педагоги 5 курсу групи «Д» Інституту філології й журналістики провели благодійну акцію «Стань Дідом Морозом для дитини».

Думаю, кожен із нас хоче бачити дитину щасливою. Та тільки що означає це "щастя"? Для того, щоб малеча могла радіти життю, досягати своїх вершин, батьки, рідні, близькі власним прикладом мають довести, що щасливим бути можна.

Сьогодні є можливість показати маленьким громадянам України, що вони комусь потрібні. Потрібні здоровими, розумними, сильними. Позбавлена турботи і материнської ласки, затишку і тепла рідного дому, дитина не винна в тім, що саме їй випала доля випробувати усі труднощі життя. Від нас залежить, якими виростуть діти, їхнє майбутнє, а отже, й наше.

Соціальні педагоги 5 курсу групи «Д» Інституту філології й журналістики провели благодійну акцію «Стань Дідом Морозом для дитини». 12 - 26 грудня 2011 року студенти намагалися активізувати увагу громадськості: тривав збір коштів на закупівлю канцтоварів, книг, розвивальних ігор дітям-сиротам, дітям із багатодітних, малозабезпечених та неблагонадійних сімей.

Вкладімо в цих діток маленьке зерно любові, й у майбутньому воно проросте величезним деревом і віддячить нам дорідними плодами! Не будьмо байдужими до чиєїсь долі! Разом ми зробимо значно більше!

Зібрані речі та кошти розподілено між комунальним притулком «Добро», Центром соціальної реабілітації «Промінь», дитячим психоневрологічним відділенням обласної психіатричної лікарні імені академіка І.О.Ющенка, Якушинецьким училищем соціальної реабілітації.


Н. Дудніченко
студентка 5 курсу ІФЖ