Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

1.12.2011 p.


ХТО ТВІЙ УЛЮБЛЕНИЙ УЧИТЕЛЬ?

Багатогранна праця педагога. Подібно до ювеліра, котрий наполегливо шліфує дорогоцінне каміння, свої ідеї, надбання, винаходи відпрацьовує вчитель. Нагоду переконатись в істині цих слів 1 грудня 2011 року мали студенти 4 курсу ІФЖ під час майстер-класу учителя вищої категорії коледжу № 29 Г.І. Драч.

Упродовж найперших хвилин нашого спілкування одразу стало зрозуміло, що досягти успіху на педагогічній ниві Галині Іванівні допомагають висока кваліфікованість, професіоналізм, глибокі знання, постійна готовність до роботи. Під час презентації Г.І. Драч ознайомила нас із методичною роботу вчителя й учнів на уроках української мови та літератури, розповіла та продемонструвала, як можна зацікавити школярів, спонукати їх до читання художніх творів, як створити атмосферу успіху. Галина Іванівна наголосила, що важливе місце в роботі вчителя-словесника посідає позааудиторна робота. Студенти потрапили в дивовижний світ петриківського розпису, який представив нам досягнення гуртківців.

Майбутнім учителям досвідчений педагог порадила, перш за все, любити дітей, не боятись експериментувати, не зупинятись на досягнутому. Майстер-клас Г.І. Драч іще раз переконав, що улюбленими й шанованими є лише ті вчителі, які змогли прищепити учням любов до свого предмету.


Г. Коваль
студентка 4 курсу ІФЖ