Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Міжнародний проект
«Захистимо пам'ять»

06.05.2018 р.


За ініціативи керівництва факультету іноземних мов на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського з 5 по 12 травня відбувається міжнародний проект «Захистимо пам'ять». Цей захід проводиться за підтримки берлінського Меморіалу вбитим євреям «Денкмаль» та Міністерства закордонних справ Німеччини й передбачає захист та меморіалізацію місць Голокосту в Україні та Вінницькій області зокрема.

5-6 травня представники Українського центру вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) Подольський А. (м. Київ), Тяглий М. (м. Київ), Склокіна І. (м. Львів) і координаторка проекту Вроблевська О. (м. Берлін) провели для його учасників - студентів факультету іноземних мов та факультету історії етнології та права - теоретичні та методичні заняття, де було представлено різні аспекти теми історії Голокосту та основну мету заходу.

Упродовж тижня учасники проекту виїжджатимуть до місць історичних досліджень Вінницької області задля проведення інтерв’ювання з очевидцями трагічних подій та з метою з’ясування рівня «постпам’яті» про Голокост і виявлення його наслідків для сучасного суспільства.

12 травня у ВДПУ передбачено проведення підсумкового семінару, під час якого обговорюватимуться зібрані свідчення та враження від роботи, плануватиметься подальша дослідницька діяльність у рамках проекту.

Ярослава Пилипенко, Олександра Петровапереглядів: 771