Підписано угоду з Медичним центром «Віднова»

22.04.2024 р.

Підписано угоду між Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського в особі ректора Наталії Лазаренко та ТОВ «Медичний центр «Віднова» в особі директора Шеремети Юрія Юрійовича.

Угода має на меті об’єднання наукового, педагогічного та реабілітаційного потенціалу у сфері освітньої, науково-дослідної, навчально-методичної, організаційної, виховної, культурної та іншої діяльності з метою створення сприятливих умов для розвитку освіти і науки, удосконалення надання освітніх та реабілітаційних послуг; запровадження спільних проєктів та ефективного використання освітніх та реабілітаційних ресурсів.

Наразі тема реабілітації в Україні є актуальною: у нас багато людей, які мають травми, як наслідок поранення або перенесених захворювань.

Усі вони потребують реабілітації. Цим займаються фахівці – ерготерапевти, фізичні терапевти, які надають кваліфіковану допомогу. Для якісної підготовки таких фахівців дуже важливо опановувати роботу у реальних умовах, на сучасній техніці і під керівництвом досвідчених професіоналів. У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського створено усі умови для якісної підготовки здобувачів, а сучасне якісне обладнання центру «Віднова» стане потужною лабораторною базою для майбутніх фахівців.

Взаємна співпраця сприятиме підвищенню якості освіти студентської молоді, удосконаленню підготовки й неперервного професійного розвитку учасників освітнього процесу.