Гра зі швидкого розв’язування математичних задач
«Математичний брейн-ринг 2024»

17.04.2024 р.

У Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського відбулась інтелектуальна гра зі швидкого розв’язування математичних задач «Математичний брейн-ринг 2024»

У грі змагалися учні ліцеїв з поглибленим вивченням математики: Комунальний заклад "Вінницький технічний ліцей", Вінницький фізико-математичний ліцей №17, Подільський науковий ліцей та команда Ліцей №2 м. Вінниця, яка, нагадаємо, нещодавно здобула першість серед сімнадцяти команд ліцеїв міста Вінниці у змаганні «Математичний балум 2024».

Гра відбулась у доброзичливій, академічній атмосфері.

Команди майстерно лускали зовсім нелегкі задачі, почергово демонструючи один одному найкращі способи розв’язання.

Усі команди набрали велику кількість балів і були варті перемоги, проте саме у цій грі, беззаперечно, найсильнішими стали учні команди Подільського наукового ліцею, з чим ми їх щиро вітаємо! Усім юним учасникам гри бажаємо нових гучних перемог та звершень!

Колектив кафедри алгебри і методики навчання математики щиро дякує за сприяння у проведенні заходу вчителям та адміністраціям вищевказаних закладів, а також студентам групи 2 СОМ та 3 СОМ факультету математики, фізики і комп’ютерних наук, які долучились до організації та проведення цієї гри!