Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Всеукраїнський турнір юних
математиків імені М.Й.Ядренка

02.11.2017 р.


Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського гостинно приймав багаточисленну делегацію журі Всеукраїнського турніру юних математиків імені М.Й.Ядренка. Згідно Наказу МОН України №1376, фінальний етап цього турніру проходив з 29 жовтня по 3 листопада у Вінниці. Згідно цього ж Наказу в журі Турніру увійшли викладачі кафедри алгебри і методики навчання математики ВДПУ: О.І.Матяш (заступник голови журі), І.В.Калашніков, А.Л.Воєвода. Почесну роль консультанта-експерта Турніру виконував О.Б.Панасенко.

Делегація журі з Києва (проф. В.М.Радченко (заступник голови журі), проф. О.Г.Кукуш (заступник голови журі), проф. Г.М.Шевченко та інші викладачі Національного університету імені Т.Г.Шевченка), з Черкас, Миколаєва, Чернівців, Харкова, Сум, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Львова, Житомира, Краматорська),яка зустрілася з ректором університету Н.І.Лазаренко, відвідала бібліотеку університету, вшанувала пам'ять В.А.Ясінського – відомого, на міжнародному рівні, подвижника математичних олімпіад і турнірів серед школярів. Координатор Турніру від МОН України, завідувач сектору Інституту модернізації змісту освіти Л.В.Гунько висловила захоплення від краси території нашого університету, подякувала ректорату та кафедрі алгебри і методики навчання математики за гостинність.переглядів: 1110