Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Методичний семінар у центрі німецької мови

14.06.2019 р.

Чи існують "ідеальні" підручники? Очевидно, що ні. Однак обрати підручник, який би оптимально підходив для певної групи слухачів з урахуванням їх навчальних потреб, – цілком реально, в чому переконалися учасники семінару "Auswahl der Lehrwerke mit Berucksichtigung der Progression im Deutschunterricht", проведений з 11 по 13 червня 2019 референтом видавництва Hueber Ґундою Хекк у Центрі німецької мови у Вінниці.

Учасники семінару – педагогічні керівники мережі Центрів вивчення німецької мови – партнерів Goethe-Institut Ukraine з усієї України – детально аналізували нові та актуалізовані підручники з німецької мови з позиції закладеної в них прогресії навчання, вивчали можливості диференційованої роботи з підручниками та адаптації завдань для слухачів з різним темпом навчання, ознайомилися з новими книжками, які дозволять слухачам успішно опанувати німецьку мову для різних професій, а також із широким спектром додаткових матеріалів до підручників видавництва Hueber, доступних онлайн.

Переглядів: 91