Разові спеціалізовані вчені ради > Коннов Станіслав Ростиславович

Коннов Станіслав Ростиславович

Спеціалізована вчена рада створена відповідно до наказу ректора Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського від 31 серпня 2023 р. № 134 од з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації «Програмування тренувального процесу висококваліфікованих хокеїстів на траві у змагальному періоді макрициклу» Коннова Станіслава Ростиславовича на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 017 Фізична освіта і спорт.


Науковий керівник: ВОЗНЮК Тетяна Володимирівна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри теорії і методики спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Голова ради: БОГУСЛАВСЬКА Вікторія Юріївна, доктор наук з фізичного виховання і спорту, доцент, професор кафедри теорії і методики спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, спеціальність 24.00.01 – олімпійський і професійний спорт.


Рецензенти:

КУЛЬЧИЦЬКА Ірина Анатоліївна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри теорії і методики спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, спеціальність 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення.

ПЕРЕПЕЛИЦЯ Максим Олександрович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач кафедри теорії і методики спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, спеціальність 24.00.01 – олімпійський і професійний спорт.


Офіційні опоненти:

ДОРОШЕНКО Едуард Юрійович, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, спеціальність 24.00.01 – олімпійський і професійний спорт.

СУШКО Руслана Олександрівна, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, професор кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Київського університету імені Бориса Грінченка, спеціальність 24.00.01 – олімпійський і професійний спорт.


Місце проведення: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, вчена рада університету, корпус 1.

Дата захисту: 10.10.2023 р. 14:00

Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/kgp-tovf-jgq


Дисертація Коннова Станіслава Ростиславовича

Дисертація Коннова Станіслава Ростиславовича p7s

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів


Відгук 1

Відгук 1 (Електронний підпис)

Відгук 2

Відгук 2 (Електронний підпис)


Рецензія 1

Рецензія 1 (Електронний підпис)

Рецензія 2

Рецензія 2 (Електронний підпис)


Онлайн трансляція захисту дисертації

Відеозапис захисту дисертації

Відеозапис захисту дисертації (Електронний підпис)


Рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії


Адреса для запитань та відгуків anna_polishchukpas@ukr.net