ОГОЛОШЕННЯ УНІВЕРСИТЕТУ

Вельмишановні колеги!

Комунальна установа «Крижопільський інклюзивно-ресурсний центр» Вінницької області інформує про наявність вакансій для випускників, студентів Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, а саме: особа яка здобуває, має бажання здобути або має вищу педагогічну освіту ступеня магістра за спеціалізацією вчителя - реабілітолога з розрахунку одна штатна одиниця.

E-mail: ku_krirc@ukr.net Тел: (0434) 02-12-37


Детальніше про працевлаштування
Вельмишановні колеги!

Сальківська філія КЗ «Заваллівький ліцей» Заваллівської селищної ради Голованівського ройону Кіровоградської області запрошує на роботу молодих, креативних, енергійних, працьовитих спеціалістів, а саме:

• вчителя англійської мови;

• вчителя трудового навчання.

Будемо раді бачити вас в стінах нашої затишної школи.

E-mail: salkovoscool@ukr.net Тел: (0679) 73-11-60


Детальніше про працевлаштування
Реєстрація вступників для складання ЄВІ/ЄФВВ

З 7 по 29 травня у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського здійснюватиметься реєстрація вступників для складання ЄВІ/ЄФВВ при вступі для здобуття СВО магістр/доктор філософії.


Детальніше
ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Заклад загальної середньої освіти «Нова освіта» у м. Ірпінь Київської області запрошує на роботу випускників Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського


Детальніше
ОГОЛОШЕННЯ

Департамент освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації інформує про наявність вакансій на 2024 - 2025 н.р. для випускників Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського 2024 року випуску у закладах освіти області.


Детальніше

Державне підприємство України «Міжнародний Дитячий центр «Артек» пропонує працевлаштування для випускників Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та проходження студентами стажування, педагогічної (виробничої) практики

Детальніше

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського оголошує набір на безкоштовні підготовчі онлайн-курси до національного мультипредметного тесту для вступу на здобуття ступеня вищої освіти бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.

Початок навчання 2 жовтня 2023 року.

РЕЄСТРАЦІЯ СЛУХАЧІВ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Після заповнення реєстраційної форми Вас буде приєднано до viber-групи. Графік занять буде узгоджений відповідно до запитів слухачів у кожній групі.

Номер телефону для довідок (098) 702-66-57.

«Маріупольська Спілка Молоді»
в межах Програми «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес».
від 08 серпня 2023 року №69 проводить онлайн захід
«Ярмарок Вакансій 2023: робота Є!»
Детальніше
Реєстрація на участь в онлайн заході

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини — посадова особа, яка здійснює парламентський контроль за додержанням конституційних прав та свобод людини і громадянина в Україні.

СПОСОБИ ЗВЕРНЕННЯ ДО УПОВНОВАЖЕНОГО

Анонімноме опитування щодо використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання. Участь є добровільною.

для науково-падагогічних працівників

для педагогічних працівників

Програма виїзду експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Публічне управління та адміністрування»


День 1: ID 53220 Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, ОП «Публічне управління та адміністрування»

Дата: 27 квітня 2023 року

Підключитись до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 881 2784 1137

Пароль: 2023


День 2: ID 53220 Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, ОП «Публічне управління та адміністрування»

Дата: 28 квітня 2023 року

Підключитись до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 824 7394 7087

Пароль: 2023


Відкрита зустріч з експертами: ID 53220 Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, ОП «Публічне управління та адміністрування»

Дата: 28 квітня 2023 року, 12.00-12.45

Підключитись до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 840 3466 0970

Пароль: 2023

Приватний Ліцей NEST ACADEMY – заклад прогресивної та сучасної освіти на Київщині, в якому вдало поєднуються всі найкращі традиції національної освіти з міжнародним досвідом та методиками викладання.

У зв’язку зі збільшенням контингенту та розширенням мережі класів, запрошуємо до співпраці педагогів з наступних спеціальностей:

• Вчитель початкових класів

• Вчитель математики

• Вчитель інформатики

• Вчитель англійської мови (початкова школа, середня й старша)

• Вчитель української мови

• Педагог дошкільної освіти

• Асистент педагога (початкова освіта)

• Асистент педагога (дошкільна освіта)

Детальніше
ОГОЛОШЕННЯ

Комунальна установа «Крижопільський інклюзивно-ресурсний центр» інформує про наявність вакансій для студентів, випускників, які виявили бажання працювати у комунальній установі «Крижопільський інклюзивно-ресурсний центр», Вінницької області, а саме: особа, яка здобуває, має бажання здобути або має вищу педагогічну освіту ступеня магістра за спеціалізацією вчителя-логопеда з розрахунку одна штатна одиниця та вчителя - реабілітолога з розрахунку одна штатна одиниця.


Детальна інформація за телефоном (096) 363-09-10
Тетяна Володимирівна Пацай - директор комунальної установи
«Крижопільський інклюзивно-ресурсний центр».

Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» особи, які мають намір набути громадянство України або претендують на обрання чи призначення на визначені цим Законом посади, від 16 липня 2021 року повинні засвідчувати свій рівень володіння державною мовою. Державний сертифікати про рівень володіння державною мовою видає Національна комісія зі стандартів державної мови за результатами складених іспитів.

Для проведення іспитів Національна комісія зі стандартів державної мови своїм рішенням призначає уповноважені установи – заклади вищої освіти, які забезпечують належні матеріально-технічні та організаційні умови іспитування, технічно супроводжують перебіг іспитової сесії. Від 04 серпня 2021 року іспит на рівень володіння державною мовою можна скласти у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Зареєструватися на іспит можна за покликанням. Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови.

Для реєстрації на іспит на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського обирайте наш заклад з випадного меню. Звертаємо увагу, що іспит відбувається за адресою: м. Вінниця, вул. Острозького, 32.

Дотримуйтеся інструкцій, наведених на сторінці реєстрації, та уважно перевіряйте правильність введених персональних даних.

Відповідальна особа – Сахацька Віта Василівна.

Шановні студенти з інвалідністю та особливими освітніми потребами!!!

Запрошуємо вас на зустріч групи соціально-психологічної підтримки, на якій ми поговоримо про власні ресурси та шляхи виходу із стресових ситуацій.


Коли: 17.02.23 р. о 17:00

Де: Платформа Zoom

Идентификатор конференции: 816 4935 8220

Код доступа: 442795


Модератори:

Саранча Ірина Григорівна – кандидатка педагогічних наук, доцентка, доцентка кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, голова правління Громадської організації Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток», жінка з інвалідністю у наслідок дитячого церебрального паралічу.


Фуштей Оксана Василівна - кандидатка педагогічних наук, доцентка, доцентка кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

Шановні колеги!
Повідомляємо, що Вінницькому державному педагогічному університеті іменні Михайла
Коцюбинського готується до друку збірник наукових праць
«Фізична культура, спорт та здоров’я нації» Випуск №15 (34)

Збірник включено до переліку наукових фахових видань України категорії «Б»,
у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів
доктора філософії (кандидата наук) і доктора наук
(наказ Міністерства освіти і науки України від 11.07.2019 № 975).
Матеріали до друку приймаються до 15 березня 2023 року

Інформаційний лист
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі тридцять четвертої
всеукраїнської наукової історико-краєзнавчої конференції
«Вінниччина: минуле та сьогодення. Краєзнавчі дослідження»
(до 90-х роковин Голодомору 1932-1933 рр.), з виданням збірника наукових праць,
яка відбудеться 3 листопада 2022 р.

Інформаційний лист

Дирекція Івановецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Жмеринського району Вінницької області інформує про наявність вакансій для випускників за спеціалізацією «Математика та інформатика», а саме:

• Математика – 20 год.

• Інформатика – 4 год.

Створення необхідних умов праці гарантуємо, за необхідністю надаємо житло.


Звертатись: тел. 0988708459, emаіl: school_of_ivanivtsi@ukr.net, вул. Шкільна, 23, с. Іванівці, Івановецький ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО, Жмеринський район, Вінницька область.


Працевлаштування
Шановні колеги, науковці та практичні працівники освіти!

Запрошуємо до участі у ХVІ міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики підготовки фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми» з виданням фахового збірника наукових праць (категорія Б) №65, яка відбудеться 4-5 жовтня 2022 р.

Участь у конференції безкоштовна. Наукові статті, що публікуються за результатами конференції мають відповідати вимогам збірника наукових праць «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми» за посиланням. Пріоритет надається статтям, поданим іноземною мовою (англійською, німецькою, польською). У цих випадках публікації безкоштовні, якщо переклад є оригінальним текстом, а не виконаним за допомогою машинного перекладу.

У залежності від ситуації в країні конференцію буде проведено в онлайн, офлайн або в змішаному форматі.

Оргкомітет

Інформаційний лист
Дирекція Демківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Тростянецької селищної ради Вінницької області інформує про наявність вакансій для випускників 2022 року

Детальніше
НАКАЗ №102 од
про необхідність прямувати в укриття під час сигналу повітряної тривоги

Детальніше

Приймальна комісія Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського розпочала реєстрацію вступників для проходження творчих конкурсів.

Зареєструватися на творчі конкурси можна за посиланнями:

017 Фізична культура і спорт

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

024 Хореографія

025 Музичне мистецтво

Реєтрація на творчі конкурси триватиме з 22 червня до 17 липня 2022 року

06 червня 2022 року Вінницький державний педагогічний університет стане гостьовим майданчиком для он-лайн лекції «Поширені помилки при написанні статей для міжнародних журналів: як українські автори можуть покращити свої видавничі можливості?», яку буде проводити доктор Хазрат Аржюменд, засновник-президент та директор програм Університету Грасрут (Канада). Подальшу інформацію про он-лайн лекцію можна знайти за посиланням (англійською мовою)

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб доєднатись до он-лайн лекції 06 червня 2022 року о 15.00! Попередня реєстрація за посиланням

Шановні спілчани!

Щоденно у педуніверситеті збирається допомога Збройним Силам України та територіальній обороні Вінницької області.

Матраци, пледи, одіяла, рушники, продукти, харчування, медикаменти, засоби гігієни та багато іншого приносили наші працівники та студенти.

На завтра є велика потреба у фотболках (не обовязково нових), але чистих, для поранених, яких привезли у Вінницю.

Сьогодні рішенням профкому від усіх нас перерахували 10 тис. грн. профспілкових коштів на підтримку Збройних Сил України у зв'язку з державної незалежності України та її територіальної цілісності.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта»

Повідомляємо, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році» від 05.11.2021 р. № 1179 на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського буде проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта» серед студентів закладів вищої освіти України.

Детальніше

Проводиться набір слухачів (студентів СВО бакалавра, магістра, науково-педагогічних та педагогічних працівників) на постійно діючі Курси англійської мови ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського.

З питань комплектації груп, оплати за навчання та розкладу занять звертатися: Кафедра методики навчання іноземних мов, каб. 126, навчальний корпус № 3.

Телефон для довідок: (096) 667-03-40 (з 9.00 до 17.00)

Email: innalobachuk85@gmail.com

Детальніше

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського проводиться акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Декоративне мистецтво» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація галузі знань 02 Культура і митецтво.

12.10.21 - 14.10.21

Програма візиту виїзду експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи


Щодо створення необхідних умов для використання вченими доступу до платформі ScienceDirect

Детальна інформація про налаштування дистанційного доступу до електронних ресурсів платформи ScienceDirect опублікована на вебсайті ДНТБ України за за посиланням

Детальніше

Міністерство освіти і науки України та Компаія Google Україна запрошують усіх зацікавлених осіб до участі в Всеукраїнському онлайн-семінарі «Цифрові інструменти Google для науковців», який відбудеться 19 листопада 2020 року, початок - 14:00.

Протягом заходу учасники матимуть змогу вдосконалити свої цифрові навички та ознайомитися з інструментами, які будуть корисними для наукових досліджень та публікацій, зокрема Google Академія, Google Public Data та Google Cloud Platform.

Детальна програма стосовно Всеукраїнського онлайн-семінару «Цифрові інструменти Google для науковців» доступна за посиланням.

Для участі в онлайн-семінарі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням не пізніше 18 листопада 2020 р.

Розклад роботи експертної групи для проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку за спеціальністю «011 Освітні, педагогічні науки» освітньої програми «Освітні, педагогічні науки» (ID у ЄДЕБО 28063) за другим рівнем вищої освіти (справа № 1109/АС-20) у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відповідно наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 15 жовтня 2020 року № 1537-Е.


Детальніше

Видавнича науково-дослідна діяльність Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського употужнилася ще одним фаховим виданням, унесеним до Переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт (категорія «Б») з галузі філологічні спеціальності – 035, на підставі наказу Міністерства освіти і науки України № 1188 від 24.09.2020 р. (додаток 5).

Вітаємо редколегію наукового збірника «Наукові записки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Серія: Філологія (мовознавство)» та запрошуємо до участі у виданні випуску № 31.

Інформаційний лист

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України запрошує магістрів, аспірантів, докторантів, молодих вчених, наукових та науково-педагогічних працівників взяти участь в опитуванні на тему «Впровадження електронних систем з управління науковою та науково-технічною інформацією» https://dntb.gov.ua/info1

Детальніше...

Вітаємо редколегію та авторів збірника «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми» із включенням до Переліку наукових фахових видань України

Згідно до наказу Міністерства освіти і науки України 02.07.2020 № 886

Перелік спеціальностей СВО магістра у ВДПУ вступ на які передбачає складання ЄВІ

Детальніше
Онлайн-курс «Заклади освіти в умовах епідемії».

Курс складено на основі рекомендацій ВООЗ, ЮНІСЕФ і МОЗ України.

Обсяг курсу – 6 годин.

Курс складається з трьох модулів:

Модуль 1. Основне про епідемії

Модуль 2. Безпека в закладах освіти в умовах епідемії коронавірусу

Модуль 3. Залучення дітей і молоді до заходів безпеки

Навчання за курсом безкоштовне.

Курс можна пройти за посиланням

Національний фонд досліджень України розпочинає конкурсну діяльність, спрямовану на грантову підтримку проєктів із виконання наукових досліджень і розробок вітчизняних вчених. З метою реалізації конкурсної діяльності Фонд формує Реєстр експертів для розгляду, проведення наукової і науково-технічної експертизи проєктних пропозицій, що подаються на конкурси Фонду.

Детальніше
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас надрукувати матеріали Ваших лінгвістичних досліджень у збірнику наукових праць
«Наукові записки Вінницького державного педагогічного університету
імені Михайла Коцюбинського. Серія: Філологія (мовознавство)»

(випуск № 30)
Електронна скринька довіри:
dovira@vspu.net

На цю електронну адресу Ви можете надсилати свої повідомлення про проблеми, які є в університеті, про факти зловживань, корупційних проявах тощо.

Ваша конфіденційність гарантується.

Детальніше
Запрошення до участі у проекті

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) запрошує науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів, до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що виконується за підтримки посольств Великої Британії та США, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси з вересня 2017 року до тепер.

Детальніше

Шановні, автори статей збірника наукових праць
«Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в
підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми», № 53
.
На літній період (липень-серпень) з питань друку звертайтесь до
Люльчак Світлани Юріївни за № (097) 455 8299.
У зв'язку з отриманням ліцензії на провадження освітньої діяльності проводиться набір на спеціальності:

281 Публічне управління та адміністрування, для здобуття ОС Доктор філософії

(Ліцензований обсяг – 8 осіб)

281 Публічне управління та адміністрування, ступінь освіти - магістр

(Ліцензований обсяг на основі СО бакалавра денна форма навчання – 15, ліцензований обсяг на основі СО магістра заочна форма навчання - 25)

023 Образотворче мистецтво, ступінь вищої освіти - бакалавр

(Ліцензований обсяг денної форми – 24; заочної форми навчання - 23 особи)

242 Туризм, ступінь освіти - бакалавр

(Ліцензований обсяг на денну форму – 25; на заочну форму навчання – 10 осіб)

До уваги користувачів бібліотеки ВДПУ
Визначення індексів УДК, ББК, авторського знаку

Для отримання класифікаційних індексів

Універсальної десяткової класифікації (УДК) на документ (статтю, монографію, тези доповідей, дисертацію, автореферат дисертації, підручник та ін.) наукові працівники та студенти ВДПУ можуть звертатися

у відділ комплектування та наукової обробки документів бібліотеки

(вул. Острозького, 32, корп. 3, бібліотека, кім. 4)

Понеділок
Середа
П'ятниця
}     з 900 до  1600 , перерва   з 1200 до 1300

Переглянути детальну інформацію