Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Навчально-методичний семінар
«Навчатися активно і креативно»

23.05.2011 - 25.05.2011 р.

Організатор: Інститут іноземних мов

З 23 по 25 травня 2011 року на базі Центру вивчення німецької мови, що функціонує при інституті іноземних, мов відбувся навчально-методичний семінар «Навчатися активно і креативно», в якому взяли участь викладачі Центрів німецької мови-пратнерів Гете-інституту в Україні: з Вінниці, Львова, Дніпропетровська, Одеси, Запоріжжя, Кіровограда, Сімферополя.Референт семінару – пані доктор Анегред Шмідієль (м.Мюнхен, Німеччина).

В рамках даної тематики учасники семінару займалися розробкою різноманітних спеціальних вправ та завдань до підручників, ігор, дидактичних моделей. Важливою складовою семінару було проведення презентацій, моделювання ситуацій, тренування різноманітних технік запам'ятовування.
Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.