Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Координаційна зустріч
керівників Центрів вивчення німецької мови України

26.05.2011 р.

Організатор: Інститут іноземних мов

26 травня на базі Центру вивчення німецької мови, що функціонує при інституті іноземних мов відбулася координаційна зустріч керівників Центрів вивчення німецької мови України.

Співкоординатори – заступник директора Гете-інституту, начальник мовного відділу пані доктор Петра Кьоппель-Майєр та пан доктор Руслан Іваницький, уповноважений з питань розвитку мовних курсів.

Подібні зустрічі відбуваються щорічно на базі та під патронатом Гете-інституту у Києві. Цьогоріч вона уперше проходила у Вінницькому Центрі вивчення німецької мови, у щойно відремонтованих і сучасно обладнаних аудиторіях. У координаційній зустрічі взяли участь керівники та методисти з 15 міст України. Тут вони мали змогу обмінятися досвідом викладання, висловити власні пропозиції щодо покращення менеджменту мовних курсів, обговорити можливі шляхи рішення актуальних проблем.

Важливою подією стало вручення свідоцтва про міжнародну акредитацію та планшета з відповідним логотипом. Отримання «знаку якості Гете-інституту» засвідчує, що Центр вивчення німецької мови дотримується цілей та принципів діяльності Гете-інституту і гарантує високий рівень викладання німецької мови.