Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

23.05.2011 р.  

День перший (23.05.2011 p.)

День другий (24.05.2011 p.)

День третій (25.05.2011 p.)


Інструктивно-методичний збір студентів проводиться з метою розширення, поглиблення та закріплення професійно-педагогічних знань і досвіду самостійної організації життєдіяльності тимчавого дитячого колективу; удосконалення умінь і навичок з методики виховної роботи з дітьми в умовах літніх канікул; сприяння формуванню у студентів стійкого інтересу, поваги до професії вчителя-вихователя; вироблення творчого, дослідницького підходу до педагогічної діяльності.

Позашкільна педагогічна практика - є самостійної педагогічною діяльністю студента. Її особливість полягає у тому, що студент відповідає за життя, фізичне, психічне здоров я дітей та підлітків, їх повноцінний відпочинок та розвиток.

Діяльність студентів-вихователів у таборі багатофункціональна: вихователь, організатор дитячого життя, затійник тощо.

Конкурс малюнку на асфальті

"Зацвітає калина, зеленіє ліщина,
Степом котиться диво-луна
Це моя Україна, це моя Батьківщина,
Що, як тато і мамо, одна!"

(А. Камінчук)Конкурс "Презентація загонів"ВідеосюжетиЕсли Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.