Fb VSPU
Vk VSPU
VSPU.EDU.UA
ico-vspu
ВІННИЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ - ПЛЕКАЄ МУДРЕ, ДОБРЕ, ВІЧНЕ!

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.


Як потрапити до Студентського Парламенту Вінниччини? Що це за орган?

Хто такий, депутат СтудПарламенту і які його обов’язки?


На всі ці запитання 17 вересня в актовій залі ВДПУ дав Дмитро Слободянюк, ще діючий голова СПВ.

Студентський Парламент Вінниччини – консультативно-дорадчий орган при голові Вінницької обласної державної адміністрації. Створений у жовтні 2010 року, в грудні 2011 року відбулись вибори до Студентського Парламенту Вінниччини ІІ скликання. Наразі починається виборча кампанія до СтудПарламенту ІІІ скликання.

«Відсьогодні стартують вибори у педагогічному університеті, - розповідає студентам Дмитро Слободянюк. Для того аби стати офіційним кандидатом та почати агітацію, необхідно зібрати команду не менше, ніж 10 осіб. Наступним кроком є написання передвиборчої програми, а надалі можна розпочинати агітацію. Головна мета, як і в справжніх виборах – в день голосування отримати найбільшу кількість голосів».

    На сьогоднішній день студенти розуміють, які переваги та перспективи отримують депутати-парламентарі. А цих можливостей чимало:
  • набуття досвіду співпраці з органами державної влади, громадськими та молодіжними організаціями;
  • розробка та реалізація молодіжних проектів та програм;
  • участь у програмах молодіжних фондів;
  • участь у проведенні обласних, всеукраїнських та міжнародних заходів;
  • забезпечення якісного та змістовного студентського дозвілля;
  • вирішення актуальних студентських проблем.

На останок Дмитро СЛОБОДЯНЮК дав відповіді на усі запитання, які виникли у студентів за час презентації. Представив ВУЗівського координатора виборів, нею стала Марія Соколовська – заступник голови Студентської Ради ВДПУ. Вона зможе надати всю інформацію стосовно виборів.

Ще більше інформації на сайті www.smov.vn.ua та за телефонами: 067-433-29-12, 063-537-73-47

Репортаж - Дмитро Слободянюк

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 3171