Fb Fb Fb

СЕМІНАРИ З МАЙКЛОМ ХАДСОНОМ

19.09.2018 р.


У рамках співпраці Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського з Міжнародним освітньо-методичним центром Dinternal Education до факультету іноземних мов знову завітав Майкл ХАДСОН з рядом семінарів з проблем сучасної методики та добору автентичних матеріалів для навчання іноземних мов у школі та ВНЗ.

Студенти ознайомилися з підручниками нового покоління, бестселлерами -Business Partner, Speak Out, My Grammar Lab, які імпонують тим, що вони створюють умови для автономії та мотивують до самостійного навчання на платформі MyEnglishLab та укладені з урахуванням Загальноєвропейських компетенцій володіння іноземними мовами (CEFR). М. Хадсон наголосив на важливості оволодіння соціокультурною компетенцію та граматикою усного мовлення, навівши при цьому приклади курйозних випадків непорозуміння з причини нехтування цими особливостями спілкування.

Завдяки дотепності М. Хадсона, його професіоналізму та таланту працювати зі студентською аудиторією три семінари пролетіли, як одна хвилина.

Щиро вдячні Dinternal Education та Майклу Хадсону за цю чудову нагоду!

До нових зустрічей!Переглядів: 1