Відкриття молодіжного клубу
«Платформа Лідерів. Творці Майбутнього»

23.05.2024 р.

У нас чергова гарна новина: 23 травня ми відкрили молодіжний клуб "Платформа Лідерів. Творці Майбутнього" освітньо-наукового центру «Хаб NotBox”.

З вітальним словом виступила ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталія Лазаренко та побажала молоді не забувати, що лідерство - це не тільки успішність, але й велика відповідальність, яку лідер має брати на себе.

Метою відкриття клубу є, перш за все, створення простору для розвитку лідерського потенціалу молоді та підготовки нового покоління лідерів, здатних творити позитивні зміни в суспільстві за допомогою різних напрямів роботи.

Відкриття клубу продиктоване часом, в якому живемо, адже настав нині варто думати по-новому, а нові ідеї не мають меж та кордонів.

Зокрема, запрошувати на мотиваційні зустрічі зі студентами відомих лідерів, що, власне, сьогодні ми й почали успішно робити. Бажаними гостями дійства були: Людмила Станіславенко – доктор філософії з галузі знань "Соціальні та поведінкові науки" за спеціальністю "Політологія", політикиня, громадська діячка, волонтер, психолог, депутатка 3-х скликань Вінницькоі міської й обласної Ради, співзасновниця «МАМЗ» (Міжнародної Академії Ментального Здоров?я), старший викладач кафедри публічного управління та менеджменту Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, голова Вищоії Ради Міжнародного Клубу Успішних Жінок World Woman Club; Олег Слушний - директор КЗ "Вінницький ліцей №20", доктор філософії (PhD), учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, фіналіст національної освітянської премії Global Teacher Prize Ukraine 2019, переможець у номінації "Вибір українців". Гості надихаючими промовами підтримали проєкт і закликали молодь бути активними вже сьогодні.