Fb Fb Fb

Вечір пам’яті молодої поетеси

30.11.2016 р.


Із метою вшановування пам’яті юної письменниці, поетеси, члена Національної спілки письменників України Олександри Бурбело представниками ЗОШ І-ІІІ ст. ВМР №26 та №30, Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича та Вінницького педуніверситету було організовано вечір поезії в Мистецькому центрі 30 листопада.

Після запалення свічки, ведучі, окрім анонсування виступів, поступово познайомили аудиторію з життям та творчістю Олександри, розповіли про її батьків, літературний доробок, участь та перемоги у конкурсах та посмертне прийняття до НСПУ.
Ансамбль «Гармонія», дует «Розмай» та музикант Сергій Брайлян виконали пісні на слова Олександри Бурбело, учні читали її вірші. Вінницька письменниця Галина Рибачук-Прач виголосила скорботну промову. Присутні переглянули відеозапис, де Олександра зачитує власну поезію «Іван Сірко та Нікопольщина».

Варто зазначити, що більшість лірики, яка лунала на сцені, була громадянською, переважали патріотичні мотиви, зокрема тематика любові юної поетеси до рідного краю.переглядів: 1